Хочу схуднути. Частина 4

Дієта для схуднення
Дієти
Ефективні дієти

Щось давненько я не писала про результати свого схуднення. Кому цікаво – подробиці моєї «епопеї» описані в статтях «Хочу схуднути. Частина 1», «Хочу схуднути. Частина 2» і «Хочу схуднути. Частина 3».

Пройшло вже 3 тижні. Чесно сказати, я розслабилася. На жаль і ах, «нічне життя» (час, коли дочка спить, а я працюю) дає про себе знати: кава і шоколадки, сидіння перед комп'ютером стали приводити до набряків. Набрякають в основному ноги і то не сильно. Але це безпосередньо позначається на вазі. Притому якимось дивним чином: ваги стверджують, що за 3 тижні я схудла всього на 300 р. тобто виходить, що від початку свого схуднення (6 тижнів) я скинула 2 кг . Залишилося позбутися ще від 8 кг. Дурниця, можна сказати!

У той же час, якщо я два дні не попрацюю і, відповідно, ляжу спати о 22.00, ваги показують ще -500 р. Висновок напрошується сам собою: дівчатка, якщо ви хочете схуднути, забудьте про нічних посиденьок, будь то робота, перегляд фільму або банальне зависання в Інтернеті. приміром, у моєму випадку краще з'їсти з ранку щось солоденьке – абсолютно не позначається на вазі, зате настрій на весь день поліпшується.

Отже, що я роблю :

Намагаюся не їсти солодкого і мучного. Тільки пару шматочків бородінського хліба (вже дуже його люблю!), цукор в компот або морс з кислих ягід і кави, гіркий шоколад, який купую маленькими плиточками (максимум — 1 в день).

Стежу за кількістю споживаної рідини. П'ю в основному компоти, морси і чисту питну воду. Обмежити себе в каві, як вже писала вище, виходить з перемінним успіхом. До речі, замість чорного чаю стала пити зелений. Можу пити його просто так: солодкого якось і не хочеться.

Вечеряю разом з донькою десь о 19.30 – 20.00. Разом поїдаємо безмолочну кашку з шматочком вершкового масла або локшину з сиром. І запиваємо компотом.

Якщо раптом у перервах між прийомами їжі дуже вже захочеться солодкого, жую сухофрукти (курага, родзинки, чорнослив, інжир) по 2-3 штучки.

П'ю чи їм (навіть не знаю, як правильніше сказати!) висівки. Збільшила «дозу» до 1 столової ложки в день. Я додаю висівки в кисломолочні продукти – сніжок, варенець, йогурт. І п'ю все це на полуденок. Більш детально про властивості висівок можна прочитати в моєму топіку «Такі корисні висівки».

Займаюся на велотренажері. Правда, виходить тільки 1 раз в 2 дні. Кручу педалі вже на 2 швидкості. Стежу за диханням і пульсом. Щоб скидати вагу, в моєму випадку пульс повинен бути 134 удару на хвилину. Формула для розрахунку: (220 – вік – пульс у спокої)*0,5 + пульс у спокої. Дихання – рівне, не глибоке, але і не поверхневе: вдих через ніс, видих через рот. До речі, займаюся я завжди при відкритому вікні. Про користь свіжого повітря, думаю, не треба розповідати.

Стали з донькою довше гуляти. В цілому, виходить по 2-3 години в день. Намагаємося вранці йти на далеку відстань, а вже увечері гуляємо біля будинку.

Що нового планую зробити :

Слава Богу, моя донька знову стала спати вдень. Так що буду повертатися в звичний режим: працювати з 4 до 8 ранку і в післяобідній сон. «Нічне життя» вкрай шкідлива для організму! Та й вага додається «завдяки» набряків.

Буду робити на обід салати і свою улюблену окрошку. Вони у мене будуть замість супу і гарнір до м'яса. Благо овочі на ринку стали ароматними, а на дачі вже щосили росте зелень – цибуля, часник, кріп, щавель, ревінь, різні салатики.

Хочу знову почати робити зарядку. Хвилин за 15 до ранку. Разом з дочей, удвох веселіше. Вправи взяті мною з журналу «Домашнє вогнище»: випади вперед, супермен, віджимання, піднімаємо ноги і підйоми. Написано, що спеціально розроблені для тренування в домашніх умовах. Якщо кому цікаво, можу описати вправи докладно.

На сьогодні у мене все. Про результати читайте через 2 тижні .