Хочу схуднути. Частина 3

Дієта для схуднення
Дієти
Ефективні дієти

І знову здрастуйте! Пройшла ще 1 тиждень моєї дієти. На жаль, моя вага майже не змінився: мінус 200 грам. Докладно мої роздуми на тему дієти описані в статтях «Хочу схуднути. Частина 1» і «Хочу схуднути. Частина 2».

А я ж знаю, в чому причина! Моя донька вже тиждень відмовляється спати вдень. Я в шоці: в мене купа роботи, я один на один з дитиною цілими днями, і, нарешті, я можу працювати тільки в її сончас і рано вранці. Все було налагоджено. А тепер?! Працюючи ночами, я знову повернулася до кави і цукеркам – інакше голова просто відмовляється працювати. Відповідно, з ранку зарядку робити не виходить, так як ледве встаю, коли вже донька прокидається. Караул! Хочу няню!

Ну, нічого, все втрясеться. Я ж невиправний оптиміст. Головне – не розгубити результат: я ж все-таки схудла на 1,7 кг

Що ж робити в такій ситуації? Схуднути-то, ой як хочеться. Та й соромно як - то: адже ж пообіцяла «широкої громадськості».

Отже, я вирішила зробити третій тиждень більш «жорсткою», щоб надолужити згаяне:

1. Пити «Ентеросгель» я закінчила. Тому хочу ввести в свій раціон висівки. Клітковина, яка в них міститься, посилює перистальтику кишечника і допомагає позбавитися від шлаків, які засмічують наш організм. Фахівці радять починати з 1 чайної ложки протягом 2 тижнів. Як правильно вживати висівки? Треба залити висівки гарячою водою на 20-30 хвилин, потім злити рідину, отриману кашку можна додавати в готові страви, вживати з молоком або кисломолочними продуктами або просто запивати водою.

2. Якщо зарядку робити поки не виходить, буду займатися на велотренажері. Благо, він стоїть вдома у моїх батьків. А вони живуть у сусідньому під'їзді. Планую «намотувати кола» вечорами, коли чоловік буде гуляти з донькою. Сподіваюся, велотренажер допоможе мені позбутися жирових відкладень на стегнах. Крім того, кажуть, що він допомагає виплеснути негативні емоції — а то, як раз, те, що мені особливо потрібно. Головне – ознайомитися з інструкцією, щоб не нашкодити. Може бути, у когось вже є досвід «спілкування» з цим «звіром»? Порадьте з чого почати?

3. Потихеньку буду підлаштовувати свій розклад під змінився режим дочки. Однозначно, вночі працювати – це не діло. Спробую працювати за такою схемою: з ранку 4 години і в обід буду доньку укладати години на 2, щоб просто полежала-відпочила, як у садку багато діток роблять.

4. Буду намагатися більше рухатися: приміром, спускатися/підніматися не на ліфті, а ніжками; на прогулянці буду ходити туди-сюди (хоча б!), а не сидіти на лавці.

Ех, скоріше б зелень та овочі пішли! Буду салатики робити, від них я добре скидала вагу. Сподіваюся, і цього разу не підведуть.
На сьогодні у мене все. Про результати мого схуднення читайте наступного тижня.