Хочу схуднути. Частина 2

Дієта для схуднення
Дієти
Ефективні дієти

Ну ось я і повернулася із звітом про результати своєї дієти. Пройшла 1 тиждень. Я схудла на 1, 5 кг Докладно мої роздуми на тему дієти описані в статті «Хочу схуднути. Частина1».

Що я планувала зробити для схуднення минулого тижня
:
  1. 1. Відмовитися від солодкого і мучного, залишивши лише пару шматочків сірого хліба, цукор в компот і кави і гіркий шоколад, коли вже зовсім несила стає.
  2. 2. Обмежити споживання чаю і кави, намагатися пити компоти, морси і чисту питну воду.
  3. 3. Перестати їсти після 20.00.

Чесно сказати, в суботу гостювали у свекрухи і я не встояла – випила склянку пива, закусивши солоними горішками, і з'їла пару смачних цукерок. В цілому ж, діяла строго за планом.

Хочу підкреслити, що харчуюся я як зазвичай – 4 рази в день, тобто сніданок, обід, полуденок і вечерю. Їм майже всю доньчине їжу: на сніданок кашу, чай/кава і бутерброд з сиром, трохи пізніше фрукти, на обід – суп, м'ясо і овочі, компот, на полудень – кисломолочний напій і на вечерю – кашу або овочі. М'ясо і овочі роблю на пару. Так що харчування у мене здорове і збалансоване, по суті.

Відчуття якісь дивні: зовні втрата 1,5 кг зовсім не помітна і, відповідно, радості особливої ця маленька перемога не принесла. Ще б: залишилося скинути будь-8, 5 кг!

Крім того, мене переслідує постійне відчуття голоду. Вся їжа як ніби провалюється в порожнечу. Напевно, шлунок від мучного і солодкого розтягнувся? А іноді навіть відчуваю легке запаморочення, коли щось швидко або різко виходить зробити.

Одне радує: у нас в Сибіру тропічна спека – до +24 доходить, такого в квітні вже давно не було. А що відбувається з апетитом у спеку? Правильно: є менше хочеться. І це здорово! А то, якщо б холод був, я б, мені здається, не витримала.

Отже, що я планую зробити на цьому тижні :

По-перше
, вирішила за порадою Анжели Матвєєвої замінити шоколад сухофруктами. Жую курагу, родзинки, яблуко або чорнослив по 2-3 штучки, коли дуже хочеться солодкого.

По-друге
, беру на ніч 1 столову ложку «Ентеросгелю», щоб очистити організм від шлаків.

І, в-третіх , почала робити міні-зарядку, що складається всього з п'яти вправ (вичитала в журналі «Домашнє вогнище»):
  • · Випади вперед;
  • · Супермен;
  • · Віджимання;
  • · Піднімаємо ноги;
  • · Підйоми.

На сьогодні у мене все. Про те, як я намагаюся стати стрункою, читайте наступного тижня.