Хочу схуднути.Частина 1

Дієта для схуднення
Дієти
Ефективні дієти

Я вирішила худнути. І вкотре вже! Але в цей раз обов'язково доб'юся свого: вже дуже хочеться повернути свій 44 розмір і хизуватися цим літом в коротеньких платтячках. І не важливо, що в цьому сезоні в моду входять сукні в підлогу. Це мене не зупинить!

Щоб не «луснути», як зазвичай, через тиждень, я буду щотижня писати топік зі звітом у блозі «Стаємо стрункішими». Либонь, моя тактика «пообіцяла широкої громадськості – зробила» спрацює?

Хочу відразу сказати, що ніякої розрекламованої чудо-дієти дотримуватися не буду. Для мене головне – не просто відмовитися від певних продуктів, а з'ясувати причину, по якій я стала поїдати борошняне і солодощі в таких кількостях. І нейтралізувати її, паралельно повертаючись до здорового способу життя. І взагалі, мене дивує, чому дієтологи стільки уваги приділяють відмови від шкідливих продуктів, фізичним навантаженням і майже нічого не говорять про причини, що викликали надмірна вага? А адже це, на мій погляд, в корені неправильно! Це, як у медицині: можна усунути симптоми хвороби, але через деякий час хвороба повернеться, а можна знайти першопричину захворювання та повністю вилікувати людину.

Візьмемо, наприклад, мене. Моя вага до вагітності був 64 (влітку) -66 (взимку) кг при зрості 170 см З урахуванням моєї статури для мене це – ідеальний вагу. Під час вагітності я набрала покладені 11 кг і ні грама більше. З пологового будинку вийшла зі своїм ідеальним вагою 64 кг Годувала доньку грудьми до 1 року і 3 місяців. Природно, в цей час правильно харчувалася і, відповідно, не набирала зайвого. Коли відучила від грудей понеслося: шоколадки, печиво, тістечка, варення... І багато чаю – а це надлишкова рідина в організмі, яка позначається на вазі. У підсумку — 76 кг. Іноді мені здається, що, якби не мій темперамент холерика, я б вже давно перетворилася на колобка.

Так от, після глибоких роздумів я прийшла до висновку, що солодощами я заїдав погані думки: проблеми з грошима, з чоловіком, своє сидіння «в 4-х стінах». І я стала потихеньку вирішувати свої психологічні проблеми. Про що вже писала в попередніх топіках.

Худну я вже три дні, тобто з понеділка. Цей тиждень у мене, так би мовити, щадна:

1. Я відмовилася від мучного (за винятком 1-2 шматочків сірого хліба – все-таки це основне джерело вітаміну В) і солодкого.

2. Веду контроль споживання рідини. Намагаюся замість чаю пити чисту питну воду, компоти і морси.

3. Перестала їсти після 20.00.

Щодо відчуттів... По-перше, не дивлячись на те що я повноцінно їм (сніданок, обід, полуденок, вечеря), мене не покидає відчуття голоду. А, по-друге, відчуваю себе трохи загальмованою. Ще б – адже мозок тепер намагається працювати «по-чесному» — без допінгу у вигляді солодощів.

На сьогодні у мене все. Про результати читайте наступного тижня.