Хочу чоловічий капелюх

Образ кожна дівчина будує виходячи з власних уподобань та розуміння красиво-не красиво. У даний момент мого життя моє розуміння красивого кричить мені з усіх сил, що чоловічий капелюх — це дуже красиво.

Але просто так почати носити чоловічий капелюх не вийде, потрібно знати з чим її можна одягати.

Представляє чоловічий капелюх на дівчині стиль «хіпі-шик», тому найкращим доповненням капелюхи буде комфорт: джинси, картаті сорочки, комбінезони, пишні міні-спідниці пастельних відтінків в квіточку, закочені рукави футболок, короткі слега «м'яті» шорти, вільні сарафани, пухнасті гетри з досить грубими чобітьми.

Для того, щоб виглядати в чоловічій капелюсі ефектно, треба виглядати дуже жіночно, так що доведеться на додаток до капелюсі зробити повний макіяж очей і губ, а також не забути про прикраси. Це правило розподіляється і на чоловічу краватку в жіночому гардеробі.

Вибирати капелюх потрібно в залежності від вашого росту, пам'ятаючи про те, що класична «федора»підходить всім без винятку, а капелюх з вузькими полями в змозі «зробити» образ.

Стилісти вважають, що потрібно носити капелюх набакир або на потилиці, але я думаю це суто індивідуально і можна поекспериментувати перед дзеркалом.

Мені особисто краще подобається чоловічий капелюх в поєднанні з діловим костюмом

або шикарним сукнею.