Гімнастика для схуднення - частина 2

Схуднути хочеться всім і завжди. Не знаю жодної дівчини, яка була б задоволена своєю вагою і зовнішнім виглядом. Найпростіший спосіб — дієта, а найефективніший — дієта та фізична навантаження.

Одного разу, в черговий раз я вирішила — все, пора приводити себе в порядок. І задумалася — де, як і чим я буду займатися?

Тренажерний зал гарний, особливо тим, що, купивши абонемент, починаєш шкодувати витрачених грошей і регулярно ходити займатися. Те ж стосується басейну, фітнесу, йоги та інших спортивних радощів, якими ми займаємося поза домом.

Але іноді бувають обставини, які заважають нам регулярно відвідувати такі заняття — ненормований графік роботи, народження дитини, відсутність зайвих грошей і навіть банальна сором'язливість.

Я, в описуваний період часу, була новоспеченої мамою, зайвий раз вийти з дому і відірватися від дитини було великою проблемою, тому вирішено було займатися вдома гімнастикою для схуднення.

Як запускається процес схуднення? Все просто: треба витрачати більше калорій, ніж споживаєш. Але для того, щоб тіло було не тільки худим, але і красивим, треба приводити м'язи в тонус.

Вибір вправ для гімнастики залежить від тих проблемних зон, які вам потрібно підтягнути. Вправ може бути будь-яка кількість, час занять — не більше 40 хвилин.

Я займалася уривками, часу було мало, тому і вправ було всього три, на три зони:

Сідниці . Присідання, кількість — поки не впадеш, з кожним днем присідань виходило все більше.

Груди. Віджимання, кількість — поки не впираєшся носом у підлогу.

Живіт. Піднімання тулуба, кількість — поки не заснеш. Жарт, поки не зможеш піднятися.

Краще кожну вправу робити декілька підходів. Поприседала, впала, відпочила і знову присідати, і так три підходи. Займатися краще вдень, але у мене виходило всяко-різно, як час знаходилося.

Результати змогла оцінити приблизно через місяць, коли нарешті влізла в добеременные джинси, одягла обтягуючий трикотажну майку і не побачила нависающего пуза над ременем.

На жаль, займаюся нерегулярно, через місяць-два втрачаю мотивацію, але через деякий час, побачивши те саме пузо, в черговий раз кажу собі — все, пора приводити себе в порядок.