Фотографія як захоплення

Скільки нас таких, хто захоплюється професійними роботами фотографів, хто дивиться і думає: «Талант!!! Мені б так. Та на мою мильницю хіба так можна?!» Так ось розповім Вам історію, свою історію, про себе як про «талант». Все почалося з того, що мій МЧ (молодий чоловік) вирішив зайнятися фотографією. Купив фотоапарат, йому наподарили книг (благо день народження не за горами), погрався він пару місяців і кинув. Ні, виходило у нього супер, (ось, наприклад, моя фото у його виконанні) але не було можливості займатися цим часто, щоб розвивати уміння. А тут я, не довго думаючи, забрала у нього «іграшку», підключила подруг – «моделей» і почала вчитися. Спочатку виходило не дуже, чесно скажу: то криво, косо, то ракурс не той. Але потім пристосувалася, з'явилося багато задумів, багато думок, та і подруги були тільки раді – безкоштовний фотограф, якого і соромитися не треба (зазвичай моделі бентежаться і час іде, щоб їх розкріпачити)
Потім почитала книг, надивилася професійних фото – це обов'язково, щоб зрозуміти чого ти хотіла б досягти, так би мовити намітити мету на майбутнє; який стиль тобі по душі, зрозуміти, що тобі більше подобається: портретні знімки, пейзажі, натюрморти і т. д. Поколупатися у всяких програмках для редагування фотографій і сама здивувалася, як все просто. Звичайно, не можу сказати, що я супер фотограф – всього треба вчитися і досконалості немає меж. Але судіть самі: Для себе зрозуміла, ось те що треба для заняття фото: 1. Бажання 2. Моделі, які і в вогонь, і в воду, і в сніг, і в дощ... 3. Дивитися на світ через об'єктив (ось їду на роботу в автобусі, дивлюся по сторонах, на обличчя людей і уявляю яка фотографія може вийти) 4. Наявність «злісних» критиків, це просто обов'язково. Коли хтось висловлює зауваження ти сам розумієш помилки і намагаєшся їх уникати надалі. 5. І найголовніше будь-фотоапарат. Правда. Хоч телефон, хоч супер зеркалку – все одно. Головне все вище перераховане, а фотоапарат, практично, остання справа. Якщо Ви не вирішили відразу величезних грошей за свої роботи отримувати. Для себе я вирішила, що так і залишуся любителем. Тому що, якщо отримувати гроші, то треба буде фотографувати всіх хто заплатить. І навіть якщо тобі лінь обробляти фото або просто ти не в настрої сьогодні працювати, все одно доведеться – або ти позбудешся заробітку. А так для душі своєї і твоїх друзів – як приємно, коли все приносить задоволення. І щире спасибі за підписами Вконтакте: «Спасибі Юлі за те, що дала відчути себе моделлю. Чудові фото»...Це найкайфовіше, ось тоді-то і хочеться творити... (це не всі фотографії і далеко не всі моделі, але без їх дозволу не дозволила собі выклдывать фотографії... вже вибачте)