Фен-Шуй в квартирі

Зараз багато говорять про Фен-Шуй. Свого часу і я стала проявляти активний інтерес до цього вчення, зараз не можу змусити себе просто пройти повз відділів з сувенірами Фен-Шуй.

Так поступово в моїй квартирі почали з'являтися то Бог Хотей, то грошова жаба. Звичайно, існує ще безліч інших чудових фігурок: качечки-мандаринки, вітряної дзвіночок, слон, кіт або черепаха, які, як я вважаю, теж повинні бути в кожному будинку. Нехай, що хтось до Фен-Шуй не ставиться серйозно, місце для таких фігурок все одно повинно знайтися, адже будь-якій жінці хочеться, щоб в її родині було все добре, а вдома – комфортніше.

Однією з найперших в квартирі з'явилася грошова жаба :

Напевно, багато хто чув, що вона є талісманом і приносить удачу у фінансових питаннях. У неї в роті обов'язково повинна бути китайська монетка:

Іноді в магазинах можна побачити, що жаба стоїть на декількох монетці. Краще купувати таку фігурку, вона не тільки принесе удачу у фінансових питаннях, але і буде сприяти довголіття та процвітання. Я цього не знала і у свій час придбала звичайну грошову жабу, але я впевнена: вона мені допомагає. Щоб цей талісман був сильним, його краще розмістити в південно-східному куті будинку, який є сектором багатства, згідно цього вчення. Не можна розміщувати жабу біля вхідних дверей, інакше всі грошики можуть втекти до сусідів. До речі, таку фігурку часто можна побачити в магазинах.

Бог Хотей – ще один з моїх улюбленців і рятувальників домашнього вогнища від негативу.

Він приносить у дім щастя, удачу і веселощі, а найголовніше: виконує найпотаємніші бажання! Так-так, це дійсно так! Однак треба бути уважним при виборі такого талісмана. Справа в тому, що в магазинах продають кілька різних фігурок. Якщо Хотей варто чи танцює, значить, це чоловічий талісман, а якщо просто сидить – жіночий. Для того щоб бажання здійснилося, живіт статуетки потрібно протерти 300 разів і при цьому подумки думати про свою мрію. Найкраще Хочу розмістити на видному місці у квартирі.

Ганеша з'явилася в моїй квартирі не так давно.

Вона вважається потужною покровителькою у бізнесі, подорожах, професійних справах, кар'єрному зростанні. Я поставила її на свій робочий стіл, нехай допомагає мені в моїй творчій діяльності. Краще розташувати статуетку на північно-заході. Вважається, що Ганеша любить, коли гладять її хобот або праву долоньку. Іноді я кладу біля неї цукерки, щоб порадувати.

Ось такі фігурки у мене є вдома. Звичайно, поки це дуже мало, але періодично я дозволяю собі купувати та інші. Думаю, що незабаром у моїй квартирі з'являться качечки-мандаринки, притягають романтичну удачу, а також інші статуетки. Безсумнівно, з ними вдома стає затишніше. Ці маленькі фігурки здатні надавати більшу допомогу на нашому життєвому шляху.