Фен шуй робочого місця

Розташування речей і предметів інтер'єру згідно з принципами фен-шуй створює позитивну енергетику, забезпечує приплив життєвих сил і коштів! Про те, як я облаштувала своє робоче місце за правилами фен-шуй, розповім в цьому топіку.

Східна наука

Використавши всі мислимі і немислимі прийоми, щоб зробити свою професійну життя краще, я звернулася до вчення фен-шуй.

Фен-шуй – це ціла наука, яка присвячена вивченню впливу предметів, природи, простору на людину, а також взаємодії природних енергій між собою.

Намагаючись пробувати все нове і незвідане, я зайнялася детальним вивченням питання організації робочого місця, відповідно до принципів східного вчення.

Розташування робочого місця

Серед правил фен-шуй були повністю нездійсненні вимоги, так і цілком раціональні. До нездійсненним принципам я віднесла такі: поставити стіл так, щоб було видно вхідні двері, не було ззаду проходу, а світло падало з боку лівої руки.

Чому нездійсненні? У нашому робочому кабінеті площею 18 м. кв. працювало 6 осіб. Тому не тільки, щоб переставити, а просто розгорнути стіл, треба було потривожити абсолютно всіх співробітників.

Коли-небудь грали в квача? Перестановка шести столів в такому вузькому просторі — дуже схоже заняття. Тільки для кожного ходу треба прикласти не тільки інтелектуальні здібності, але й фізичні зусилля, пересуваючи меблі.

Якщо говорити про освітлення, джерела природного світла в кабінеті не було в принципі, а штучний світил строго зверху. На всі руки відразу.

Зелений друг

Але те, що було в моїй владі, я все-таки виконала. Завела собі зеленого підопічного – толстянку. Інакше її ще називають «грошове дерево». Рослина невибаглива, приємне оку і, що добре, теж сприяє припливу грошей.

Порядок і в речах, і в думках

Фен-шуй рекомендує предмети, якими користуюся часто, розташувати в межах досяжності, щоб не доводилося вставати кожен раз.

Тут східне вчення увійшло в гармонію зі здоровим глуздом. Вже давно для себе зрозуміла, що чим простіше дотягнутися до предметів, тим комфортніше мені, і довше зберігається порядок в речах.

Провести прибирання на робочому місці також радило вчення фен-шуй. Треба, значить, зробимо! Близько години суворої ревізії, і письмовий (а вірніше, комп'ютерний) стіл сяє чистотою і випромінює позитив.

Читаю далі: наводьте порядок щовечора, перед відходом додому і протирайте пил. Ой! Це виявилось надто складним завданням для мене. Чистоту я люблю, але віддаю перевагу працювати в творчому безладді. Так що прибирання один раз на тиждень – це для мене стеля.

Ви не повірите, але принципи фен-шуй принесли свої результати. Працювати стало комфортніше, додалося життєвих сил і цікавих проектів.

Східне вчення змусило зупинитися, поглянути на існуючий стан речей і привнести в організацію робочого місця щось своє, нове.