Філософія сучасного світу - концентрат

Зустрівся мені якось недавно один чоловік. Виявилося, філософ. Поділився він багатьом, але розповім вам сьогодні тільки про концентраті.

Сподобалося мені його вислів:«Все, що в концентраті — шкідливо!» Замислилася, подивилася подумки навколо, і зрозуміла, що останнім часом люди, кваплячись жити, намагаються вичавити все з усього, не враховуючи ту кількість, в якому вони це всі можуть сприйняти. Все менше і менше ми насолоджуємося цим, не концентрованим світом!

Почнемо з побутового!

Це гороховий суп, виробництво якого почалося аж з 1889 року! А скільки таких кубиків та порошків зараз? Люди купують концентрати, щоб було легше, зручніше, дешевше. Чи шкідливі вони? Вони продаються! Вони створюються там, де можна підробити все — запах, колір, смак — в лабораторіях.

Особисто я за натуральні продукти! Не розбавлені водою!

Медицина!

Ось, напевно, найбільша сфера діяльності, де концентратів більше, ніж де-небудь. До чого це призвело? Всі наркотики раніше були ліками — анаша — від кашлю та свербежу, морфій — знеболююче, ЛСД створювався, як засіб від шизофренії, якщо я не помиляюся...

Але нам же хочеться концентрувати, якщо допомагає добре! Тепер це гублять життя людей кошти уявного насолоди.

Молодість!

Подивіться на дітей і підлітків з 12 років. Чим вони займаються? Намагаються сконцентрувати доросле життя в собі, вливаючи літри алкоголю, вдихаючи клуби диму, маючи «дорослі» відносини. Що вони гублять при цьому? Своє фізичне та психічне здоров'я.

Суспільство!
Вам як живеться? Як білка? Як зла білка? Як же ми не встигаємо нічого: ні жити, ні відпочити, ні насолодитися моментом життя. «Живемо, ніби безсмертні, а вмираємо, ніби й не жили» ©. Концентруємо сили, здоров'я, час на роботі, що б лікуватися на зароблені гроші від болячок, які ми від цього концентрату отримали. Живемо в концентраті пристрастей, отримуючи апатії та депресії.

Це тільки мала, узагальнена частина того, що концентрується навколо нас. Хотілося б, що б кожен навчився насолоджуватися і організовувати світ навколо себе багатогранним, різноманітним, розведеним позитивом, навчився звертати на те, ЯКИЙ цей СВІТ!