Фікус каучуконосний

Одного разу в будинок ми взяли ось такого малюка. Він радував нас своїми великими листками, які дуже швидко почали з'являтися з верхньої бруньки одні за іншим. І ось минуло 4 роки, зараз наш фікус у висоту вже близько півтора метрів.

Доглядати за фікусом легко, він досить невибагливий, добре переносить як посуху, так і надмірний полив, не вимагає яскравого світла і частою підживлення.

За чотири роки ми пересаджували його тричі, і щоразу він відповідав нам бурхливим стрибком росту відразу після пересадки.

Проте, настав такий момент, коли мені довелося зізнатися самій собі, що нашого друга у нас погано. Йому не вистачає простору в горщику, не вистачає світла і, найголовніше, з народженням молодшого дитини, йому не вистачає спокою.

Росте він у нас так:

Так, за кріслом, у далекому від вікна кутку кухні, але і це не рятує його від проказливых рук маленького бешкетника. Тому у мене визріло рішення його віддати.

Дуже швидко відгукнулася моя приятелька, яка обіцяла прихистити його у себе в сонячній вітальні, пересадити, підгодувати і всіляко плекати.

Дуже сподіваюся, що так і буде. Все-таки за стільки років він став моїм другом, членом сім'ї, рідним... ледь не написала «людиною»

Але я залишила дещо собі на пам'ять

Сподіваюся, що найближчими роками він скрасить моє існування своїми новими пагонами і листям