Енергетичні вампіри. Способи захисту

Напевно, кожна з нас, хоч раз в житті зустрічалася з енергетичним вампіром.
Це люди, які свідомо чи несвідомо живляться нашою енергією. Після спілкування з ними ми відчуваємо втому, пригніченість, роздратування, злість і занепад сил.

Вампіри бувають різні, бувають сонячні – які яро самі провокують скандали і крики, тим самим домагаючись відповідної бурхливої реакції, тобто викиду вашої енергії.
А бувають місячні і сонячно-місячні вампіри . Вони більш м'яко використовують вас як енергетичного донора.

До сонячним вампірам можна віднести багатьох начальників , які вічно незадоволені своїми підлеглими, які виставляють напоказ всі недоліки конкретних працівників, принижуючи і стыдя їх. Вони кричать і з піною у рота звинувачують всіх в нехлюйстві і нікчемності.
Я знаю одного дуже типово сонячного вампіра-начальника, він готовий психувати і кричати з будь-якого приводу – йому завжди і всі не так.

Існують вчителі – вампіри , які постійно лають дітей, починають уроки з двійок, а відповідно до розчарування і обурення дітей. В результаті – діти виснажені, а вчитель отримав потужний заряд дитячої енергії.

Ревнивий чоловік (дружина) також може стати вампіром. Влаштовуючи щоденні сцени ревнощів, вимагаючи доказів своєї половини партнер насичується і задовольняється виправданнями, вони забирають всю енергію у своїх домочадців.

Яким би не був сонячний вампір – він хоче конфлікту, сварки, боротьби, йому потрібен енергетичний бій.

Місячний вампір – зануда. Він тихо і повільно тягне з вас енергію, присмоктується і по крупинці витягує всю душу....

Наприклад – сусідка . Вона заходить на «п'ять хвилиночок» і звалює на вас весь вантаж своїх проблем. Ви в черговий раз чуєте про її нетямущого сина, п'яницю-чоловіка, бідність і проблеми зі здоров'ям. Після чого, вона благополучно тікає, а ви відчуваєте себе втомленою і ледве пересуваєте ноги.

Також це може бути подруга , яка постійно на щось скаржиться, запитуючи у вас поради. Але що б ви їй не пропонували – вона ні з чим не згодна. Ви даєте їй купу рекомендацій, намагаєтеся допомогти і знайти рішення, але вона крутиться по колу і знову і знову вихлюпує на вас весь негатив. Насправді – рада то їй не потрібен. Їй потрібно забрати трохи вашої позитивно налаштованої енергії, а натомість віддати свою – погану.

Місячно-сонячні вампіри — лукаві люди. Вдома можу смоктати енергію, а на роботі бути тихонями і підлабузниками. І навпаки.

Захист від енергетичних вампірів.

Для того щоб захистити своє поле від вторгнення, на мій погляд, найкращий засіб –

Ігнор . Складіть разом долоні рук, щоб закрити доступ до біополю і не дивіться вампірові в очі. Не дайте «присмоктатися» до себе, не кричіть у відповідь на крик. Адже вампір тільки й чекає цього. Будьте холодні.
Це ж стосується і вічно скаржаться друзів і родичів, які не роблять нічого, крім вічного ниття – просто тримайте дистанцію і давайте поменше рад. Коли співрозмовник зрозуміє, що з вас нічого взяти, то і скарг стане менше.

Енергетичний щит. Подумки уявіть, що у вас краще виходить. Це може бути сфера, яка оточує вас; кам'яна стіна, із зовнішнього боку покрита дзеркалами. Це допоможе відбити атаки вампіра.

Хрест. Схрестіть руки або ноги.

Накрити склянкою. Спілкуючись з людиною, яка, по всій видимості, жадає збагатитися вашими силами – подумки накрийте його склянкою.

Ще один засіб, який я нещодавно дізналася – покласти дзеркальце в бюстгалтер так, щоб воно відображало негативну енергію співрозмовника. Цей метод випробувала моя знайома, яка йшла на зустріч і серйозна розмова з вампіром-начальником.
Зустріч пройшла чудово! Без крику і шуму, що не властиво для цієї людини.

Ну а саме просто засіб, який я використовувала – було скрутити дулю в кишені))), проходячи повз пожирають мене очима бабусь на лавці.

Бережіть свою енергію, їжте часник і ніякі вампіри вам будуть не страшні! ;)