Елен та хлопці. Продовження випливає

Напевно, всі пам'ятають зі свого шкільного дитинства чудовий французький серіал про студентів і студенток, музикантів і їх прихильниць, одним словом — «Елен і хлопці» . Зізнаюся, я в свій час навіть намагалася записувати деякі серії на відеокасету. Чи Знала я тоді, що років через 15 все це легко можна буде скачати в інтернеті :)

Змінювалися герої, відлітала Джоанна, всі хором співчували нещасному Кри-Кри. Тільки ті, хто дивився з перших серій, пам'ятають ще Каті і Етьєна. Той, хто приєднався пізніше, вже бачив Лалі і Себастьяна. Час минав, знімалися нові серії, нові сезони, продовження. Елен з хлопцями переїжджала з гуртожитку в компаунд і в будиночок на пляжі. Змінювалися особи, з поля зору йшла навіть основна пара Елен-Ніколя, на екрані з'являлися нові фігури і нові назви. Але потім закінчилися і вони. Тоді з'явилися наклейки. Зізнайтеся, адже ви теж купували жуйки «Елен і хлопці» не заради жуйки, а щоб виявити там нову наклейку, якої у вас ще немає. І можливо навіть обмінятися нею з подругою :) В Білорусі навіть випустили книги по серіалу.

Автор — француз, тобто десь у Франції вони теж є. Їх зміст — це нові пригоди Елен і її команди» в той чи інший період часу. Наприклад, коли Елен йшла від Ніколя до продюсера (а ну-ка, хто пам'ятає, як його звали? ^^). Або автор засилав друзів в яке-небудь інше місце і там влаштовував їм веселе життя. Всередині кожної книжки були картинки — роздруковані з серіалу кадри вельми посередньої якості, але в ті часи це було ого-го яка надбання :) Не знаю, скільки книг всього, мені випадково пощастило побачити перші дві.

А нещодавно світ пронизала приголомшлива новина — 12 лютого на екранах французького телебачення стартує продовження серіалу під назвою «Таємниці кохання» (Les mysteres de l'amour). Всього в серіалі буде 26 серій, і знятий він 20 років потому. Ті ж самі Елен, Ніколя, Жозе, Бенедикт, крі-Крі і навіть Джоанна знову з'являться в кадрі. Хтось совсме не змінився, когось не впізнати. Доля їх героїв склалася зовсім не так, як очікували того мільйони шанувальників багато років тому: Елен розлучилася з Ніколя, Бенедикт вийшла заміж за іншого, і після цього Жозе закрутив роман з... Джоан. Багато сюрпризів чекає телеглядачів, і, як знати, може в цих 26 серіях все нарешті закінчиться довгоочікуваним хеппі-ендом!

Невідомо, чи буде показаний серіал в Росії, але знавців французької мови не складе праці долучитися до прекрасного :)