Джунгарик - маленький друг великої родини

У січні у мого самого головного і кохану людину на планеті – дочки, день народження. І в цей раз їй виповнилося 5 років! Гості, друзі, кульки, торт. Все це веселило і радувало аж до того моменту, як нам не вручили черговий подарунок. У маленькому пластиковому контейнері, з отворами в кришці і на всіяно тирсою дні сидів крихітний пухнастий клубочок і дивився на іменинницю розумними оченятами – намистинками. Так у нас з'явився новий член сім'ї – джунгарський хом'як. А в народі просто джунгарик.

Нашого звірка дочка назвала Матвієм. Мотька – дуже контактний хлопчина. Хоча більше ніж поспілкуватися він любить побігати у своєму коліщатку і поласувати свіжою капустою і морквою.

Вдень спить Матвій, ближче до вечора він, сонний і скуйовджений, вилазить зі свого будиночка і вимагає любові, турботи та уваги. Донька показує йому картинки, співає пісеньки і розповідає казки. Вона трохи побоюється брати його на руки, бо джунгарик ще маленький. Його тільце не більше 5 сантиметрів в довжину. Але вона простягає йому долоньку і Матвій, встає на задні лапки, нюхає її, або бере шматочки фруктів з руки.

Для того, що б нашого нового друга жилося в комфорті, нам була подарована клітина. У ній є все найнеобхідніше – будиночок, поїлка, коліща.

Всі члени нашої родини перейнялися ніжністю і любов'ю до нашого нового друга.

Дівчинка, що подарувала Мотьку моїй доньці, попросила мене: « Ви тільки любите його, добре? Без любові він буде сумувати, захворіє і загине»

Я буду дуже старатися, щоб в моєму щільному графіку, в суєті домашніх справ і робочої круговерті, обов'язково знайшовся час для маленького і дуже доброго звіра.