Дружба між чоловіком і жінкою - частина 2

Відносини
Психологія жінки
Чоловік і жінка

Я не буду задавати собі і вам питання: чи буває дружба між чоловіком і жінкою чи ні. Просто поділюся своїми думками. І історією про моєму кращому другові.

М і Ж – майбутні або колишні?

Найчастіше дружба ця тимчасова. Як влучно висловився Бернарду Шоу: «Дружба між чоловіком і жінкою – це відносини або колишніх коханців, або майбутніх». Так що любовні стосунки питання часу, вони або були, або будуть.

Ось, ви знайомитеся з чоловіком і, звичайно ж, оцінюєте його. Це відбувається підсвідомо, це інстинкт. Адже різностатеві особини замислювалися природою для спарювання. Це сексуальна оцінка.

Але якщо знайомство відбувається в дитинстві або коли ви закохані, то тоді дружба будується не на сексуальному симпатії. І менше ймовірності, що ці стосунки переростуть у закоханість.

Дружба, я вважаю, складніше і глибше, ніж любов. Їй керують душевний комфорт, духовна близькість, спільні інтереси і взаєморозуміння.

Мої друзі М

Я дружила з багатьма хлопцями, хлопцями та чоловіками. У дитсадку у мене був друг-не-розлий-вода Костик. Зійшлися характерами, разом шкодили, разом огребали.

В школі був один Юра, ми з ним в один клас художки ще ходили. Через роки розумію, що до симпатичного і вихованому хлопчиськові у мене була швидше закоханість.

В юності був у мене друг Вован, старший за мене на 10 років, він зі мною довго дружив, тому що не міг зізнатися в любові, і не відчував, що вона взаємна.

Є зараз один-акваріуміст Дімка, ми з ним часто спілкуємося, але тільки на тему наших рибок.

Кращий друг

Більше 5 років тому я познайомилася з чоловіком. Назву його N. Спочатку перетиналися з якихось робочих моментів, обмінювалися взаємовигідній інформацією. Спілкувалися в основному через інтернет і телефон.

Згодом виявилося, що у нас тьма спільних інтересів і захоплень. Далі нас об'єднали спільні цінності та світогляду. Симпатія і взаєморозуміння переросли в духовну близькість.

Обмовлюся, що N старший за мене на 20 років, у нього велика, щаслива сім'я. У мене теж були стосунки. Натяків на любовну близькість ніколи не було, ми обговорювали наші половинки, якісь ситуації з ними. Він ділився зі мною виключно всім, і я – найпотаємнішим.

Ми були кращими друзям, психологами, порадниками, слухачами, однодумцями... От тільки не афішували наше знайомство, ці мало кому зрозумілі відносини. Таким чином, шанували і оберігали нашу дружбу.

Тонкі ниточки, що зв'язували душі

Але ось у мене з'явилася сім'я, і наше таке тісне спілкування майже припинилося. Ні, він не ревнував, він «благословив» мене на заміжжя, і самі цінні поради з приводу сімейного життя я отримувала і отримую саме від нього.

Чому ж ми віддалилися один від одного? Я поясню. Я ділилася з N найпотаємнішим, ми дуже довго і багато спілкувалися з приводу багатьох життєвих ситуацій, новин. Обговорювали всі-всі-всі і кожен день!

І в якийсь момент я усвідомила, що обделяю чоловіка і себе. Ми зустрічалися після роботи, а я вже все розповіла, всі обговорила і всім поділилася з іншим!

Потреба у спілкуванні я задовольнила. А це спілкування, воно тонкими ниточками пов'язувало душі. Природно, більшої близькості мені хотілося з коханим чоловіком! N зрозумів і прийняв.

Дівчатка, а що ви думаєте з приводу дружби М і Ж?
Ви дружили з протилежною статтю?
Чим все закінчилося і закінчилося?