Документальні фільми про НЛО

Людині хочеться вірити в те, що він не один у величезній Всесвіту, що існують інші позаземні цивілізації, населені істотами, розум яких вище і досконаліше, ніж у представників населення планети Земля.

Сьогодні усі знайомі з абревіатурою НЛО, адже кожен з нас чув про розповідях очевидців, які ставали свідками непояснених наукою явищ в різний час, на протилежних континентах. Хтось стверджує, що вступав в контакт з маленькими «зеленими/сірими чоловічками», хтось- що він був викрадений інопланетянами з метою проведення експериментів і тепер є носієм чіпа.

Багато хто впевнений у тому, що провідні політики світу володіють інформацією про НЛО, але вона є суворо засекреченою. Про подібних випадках ми дізнаємося зі ЗМІ, а також, з численних художніх і документальних фільмів, присвячених темі НЛО.

Тема НЛО в кінематографі

Художній фільм «Секретні матеріали: Хочу вірити» і телесеріал «The X files» швидко став культовим, а актори, які зіграли в ньому головні ролі, назавжди залишаться для мільйонів кіноманів агентами ФБР Фоксом Малдером і Даною Скаллі, як би вони не старалися перевтілюватися у своїх наступних кінороботахАле всім, хто цікавиться даним питанням потрібні достовірні і реальні факти про НЛО і свідках їх появи, які можна отримати за допомогою перегляду документальних фільмів.

5 документальних фільмів про НЛО

Список документальних фільмів про НЛО, який наведено нижче, містить стрічки з інтерв'ю і розповідями не випадкових людей, а вчених, істориків, працівників поліції та ін

1. Фільм режисера Паттерсона Ніка «Самотні ми у Всесвіті: НАСА, нез'ясовні матеріали». Виробництво США, знятий в 2012 році.У фільмі представлені документальні зйомки НАСА, а також інтерв'ю з різними компетентними фахівцями.
  2. «Я знаю, що я бачив» — фільм Джеймса Фокса знятий в 2009 році також у США.Розповіді очевидців появи невпізнаних літаючих об'єктів.
  3. «НЛО: секретні матеріали Міністерства оборони». Режисер Хэйнс Девід. Фільм знятий у Великобританії в 2006 році.Фільм про розслідування випадку, пов'язаного з НЛО в 1993 р. у Великобританії.
  4. «НЛО: факти і фальсифікацію». Канада, 2007 рік.11 епізодів про різних незрозумілих випадках, що стосуються НЛО.
  5. «Таємниці навколо нас: Вторгнення НЛО» від телеканалу National geographic. Режисер Лофт Крістофер, США, 2009 рік.Розповіді очевидців випадку появи корабля НЛО в районі американського міста Фенікс, штат Арізона в 1977 р.

У цих фільмах зібрані справжні матеріали та свідчення очевидців загадкових випадків зіткнення світу людей з представниками інших цивілізацій.До теми НЛО можна ставитися по-різному, але всім, кого захоплює цей феномен, буде цікаво і пізнавально ознайомитися з даними документальними фільмами, визнаними найбільш достовірними і значущими.