Догляд за волоссям влітку - частина 2

Гарне волосся
Краса і здоров я
Лікування волосся

Літо стає справжнім випробуванням не лише для нашої шкіри, але і для волосся. Пам'ятаю, як одна моя подруга скаржилася, що після того як вона зробила хімію і побувала на морі, її волосся почало випадати буквально цілими пучками. У мене до такого не доходить, але все одно кінчики стають сухими і ламкими, а самі волосся вигорають на сонце. Як же доглядати за своєю шевелюрою влітку? Спробуємо розібратися.

Чому псуються волосся

Перш за все, на них негативно впливають промені літнього яскравого сонця. Під впливом тепла з шевелюри випаровується волога, а у підсумку з'являється сухість. А якщо влітку ви відправляєтеся до моря, але на вашу копицю додатково впливає солона вода, висушуючи і не даючи поновлюватися кератину у складі волосся.

Захист

Простіше привчити себе не виходити з дому без головного убору. Правда я сама ношу косинки тільки на пляжі, а в іншій обстановці уявити себе в капелюсі не можу. Виняток становить бейсболка, яку я одягаю з джинсами або шортами, коли ми вирушаємо на природу.

Але якщо ви піклуєтеся про себе, краще захищайте голову від сонця. Головний убір повинен бути виготовлений з натуральних тканин, які дихають. Сьогодні в магазинах немає недоліку в цьому літньому аксесуар: шарфи, хустки, капелюхи, панами і бейсболки, вибирайте на свій смак!

Спеціальні косметичні засоби

Косметологи радять не тільки захищати голову, але використовувати досягнення сучасної косметичної індустрії. Шампуні вибирайте м'які, Добре, якщо в них є УФ-фільтри. Не варто економити час і гроші і купувати шампуні 2 в 1. Краще придбати окремо шампунь і окремо маску або кондиціонер.

До речі, один перукар порадив мені наносити маску або кондиціонер на волосся і потім тримати їх під поліетиленовою шапочкою і під рушником хвилин 10. Так всі поживні речовини краще вберуться і принесуть максимальну користь. А я весь час завдавала ці кошти прямо під душем!

Якщо ви відправляєтеся на пляж, на волосся слід нанести спеціальний спрей, який захистить їх від УФ-випромінювання. Я такий поки що не придбала, але думаю над цим. Якщо ви вже користуєтеся таким спреєм, поділіться враженнями!

Одна моя подруга наносить на волосся замість спеціального спрея звичайний сонцезахисний крем перед тим, як піти на пляж. А після повернення додому просто змиває його. Каже, що це дозволяє підтримувати шевелюру у відмінному стані навіть після спекотного сонця.

Якщо ваша шевелюра вже піддалася сонячної атаки, слід скористатися спеціальною відновлює косметикою для сухого волосся. Це спеціальні маски, олії і навіть крему для лікування.

А у вас є свої секрети по догляду за волоссям влітку?