Догляд за січеться волоссям - частина 2

Гарне волосся
Краса і здоров я
Лікування волосся

Роздвоєння решт – поширена проблема довгого волосся. При появі посічених кінчиків просте рішення – зістригти ослаблені частини. Але ж такими темпами можна довге волосся перетворити в «їжачка». Що робити?

Забезпечити волоссю уважний догляд. Підходи бувають різні.

Народні засоби

Це може бути оливкова, соняшникова, реп'яхову олію. Про те, як я врятувала свої волосся з допомогою реп'яхової олії, розповідала тут. Тепер, коли волосся в цілому здорові, роблю маски спеціально для кінчиків. Тобто наношу масло не на всю довжину, а тільки на кінці.

Всі інші принципи застосування маски зберігаю: завдала, закутала, змила шампунем. Такі маски місцевого застосування підійдуть як сухим, так і нормальним, а також жирним волоссю.

А якщо майонезом?

Майонез мені теж подобається, як засіб для лікування посічених волосся. Причому, саме кінчиків, тому що якщо нанести майонез по всій довжині та ще і втерти в коріння, то сальний блиск забезпечений. Коли часу мало, я використовую звичайний магазинний майонез.

А якщо можу виділити зайві 15-20 хвилин, то готую майонез сама. При цьому не додаю сіль, цукор і оцет. Адже Я його не є збираюся. Посудіть самі: жовток, рослинне масло, гірчиця або гірчичний порошок – корисні для волосся інгредієнти.

Засоби для волосся з супермаркету

Багато виробників засобів по догляду за волоссям пропонують спеціальні засоби, які призначені для захисту та відновлення кінчиків волосся. Наприклад, рідина для довгого волосся ТМ Gliss Kur, крем ТМ Schwarzkopf для посічених кінчиків.

Салонні методи

Також існують професійні підходи до вирішення даної проблеми: стрижка гарячими ножицями і ламінування волосся.

При стрижки гарячими ножицями кожна волосинка плавиться на місці зрізу, що попереджає її розшарування.

Вважається, що цей принцип придумала сама Клеопатра.

Біо-ламінування — це спосіб нанесення спеціальних речовин на кожну волосинку. Ламіновані волосся захищає тонкий, але надійний шар. Це дозволяє не тільки запобігти появі посічених кінчиків. Волосся будуть блищати, і здаватися гущі.

Догляд зсередини

Для поліпшення стану волосся рекомендується приймати вітаміни А, С, групи В або спеціально розроблені вітамінні комплекси.

І, звичайно ж, поменше стресів. Стрес – це головний ворог здоров'я не тільки волосся, але і всього організму.