Догляд за обличчям. Проблемна шкіра обличчя

Догляд за шкірою особи
Краса і здоров я
Секрети краси

Обличчя – відкрита карта жінки, тому варто звертатися на нього особливу увагу. Щоб ваше обличчя завжди сяяло красою і доглянутістю, слід піклуватися про нього, користуватися тільки якісними косметичними засобами, любити свою шкіру, і, звичайно ж, вживати тільки здорову правильну їжу.

Але що ж робити, у випадку, якщо ваша шкіра, — проблемна. Проблемна шкіра обумовлена значними висипаннями, розширеними порами, забитими порами, закритими комедонами, вуграми і має нездоровий, можна сказати, навіть сірий вигляд. Саме такою шкірою мала я пару років тому. В даний момент я не можу сказати, що моя шкіра повністю змінилася в кращу сторону, але можу просто легко відповісти, що вид її, значним чином, покращився завдяки тим коштам, про яких я вам розповім.

Якщо ви маєте проблемну шкіру, в першу чергу, що слід виконувати з усіх процедур по догляду – це очищення. Адже головна і досить широка причина проблемної шкіри – забиті пори. Забиті пори мають властивість з'являтися, завдяки неправильному очищенню, невідповідного вашому типу шкіри крему, лосьйону, бальзаму. Іноді від використання неякісного лосьйону для демакіяжу, проблемна шкіра починає сяяти комедонами і прищами. І навіть якщо вам вже зовсім не 15 років, проблемна шкіра може нагадати про себе навіть у 25-30-річному віці. На всю цю ситуацію впливають гормональні зміни в організмі кожної дівчини, але найчастіше – гормональний збій. Для того, щоб виявити, нарешті, чи є у вас проблеми з гормонами, слід відвідати таких лікарів: гінеколога і ендокринолога.

Отже, почнемо з того, що для початку вам слід підібрати більш якісне засіб для очищення шкіри, приміром, у мене для таких цілей є в запасі Bioderma Micellaire — міцелярна вода. Вона відмінним чином очищає шкіру, доглядає за нею, згодом шкіра стає чистою, гладкою, а розширені пори зменшуються. Всі продукти для догляду за шкірою включають чисті екстракти, якісні компоненти.

Також продукти марки Avene користуються успіхом, приміром, особисто я використовую засіб Avene Diacneal — крем для локальних запалень, який володіє микропилингом, шліфуванням шкіри, вирівнює її і позбавляє шкіру від пост-акне. Користуйтеся тільки натуральними засобами, і удачі вам!