Догляд за нігтиками. Як їх зміцнити?

Моя робота полягає в постійному контакті з водою. Ясна річ, нігті знаходяться в нинішній момент просто в жахливому стані! Недолік мінералів і вітамінів, неповноцінний догляд, погане харчування і стреси. Все це, так чи інакше, позначається на нашому організмі, на зовнішності. І на стані нігтів. Як вирішити цю проблему?

Ось я і вирішила підібрати засоби, які допомагають зміцнити нігті. Ці натуральні продукти борються з моїми проблемами: ламкістю і розшаруванням нігтів. Багато говорять, що допомагає, то чому ж не спробувати? Тим більше, що особливих грошей для цього не треба. Отже, це:

Морська сіль

Це справжнісінький склад необхідних мінеральних речовин! Не випадково після відпочинку на морі нігті виглядають здоровими і міцними! Морська вода зміцнює навіть найслабші нігтики. Але часом поїхати на море ніяк не виходить. Що ж робити?

Зміцнити нігтики вдома не складе особливої праці. Я просто роблю прості ванночки з морської солі. Купила я її в супермаркеті. Роблю їх якщо не щодня, то хоча б через день. Хвилин 15-20 для процедури я вважаю достатньо. Вода для ванночки повинна бути концентрованою. На 1 склянку теплої води я беру 3 ст. л. солі. Морська сіль має бути без барвників, ароматизаторів і різних добавок.

Тобто різнобарвна сіль для ванни з запахом лаванди, приміром, не підійде. Після процедури я обов'язково завжди наношу крем для рук. Намагаюся крем і втирати в нігті. Коли йду на роботу, то крем для рук наношу рясніше. Коли роблю процедуру перед сном, то ще одягаю на ніч бавовняні рукавички. У них дуже зручно, а ручки стають дуже м'якими і ніжними після них!

Лимон

Протираючи нігті часточкою лимона, ми їх чудово укріплюємо. А ще відбілюємо пожовклі нігті, якщо такі є. Я помітила, що ця лимонна маска уповільнює зростання кутикули, манікюр, відповідно, робити треба рідше. Лимонну маску для нігтів я люблю робити, коли ніхто не відволікає, можна просто дивитися телевізор.

Після протирання лимоном я ополіскую нігті і змащую їх маслом. Беру будь ефірне масло: лаванди, евкаліпта, рожевого дерева, іланг-ілангу. Таку маску я роблю по мірі можливості: кілька разів в тиждень.

А ще можна робити ефективні ванночки із застосуванням і солі і лимонного соку. Варто просто в сольовий розчин додати 1 ст. л. лимонного соку і занурити туди нігті. Я не виливаю цей розчин. Ставлю його в холодильник. Потім перед застосуванням розігріваю і використовую заново. А для лінивих взагалі пропоную лимонно-сольовий розчин наносити на нігті пензликом, як лак до повного висихання. Ефект той же.

Оливкова олія

Будь масляні ванночки (будь то з оливкового масла абрикосових, персикових, виноградних кісточок) дуже корисні для нігтів. Роблячи компреси і легкі масажі (втирання масла в нігтики) сприяє їх зміцненню.

Я помітила по подругам. Вони спочатку нарощували нігті, ходили такі красиві, а потім довго лікували пошкоджену нігтьову пластину.
Не сперечаюся, нарощені нігтики виглядають дуже шикарно і гламурно. Але ось формальдегіди, що входять до складу багатьох лаків і гелів негативно впливають на нігті. Вони не тільки сушать нігтьову пластину, але і плавно руйнують її.

Йод

Корисно їсти йодовмісні продукти. Адже організму людини йод необхідний для нормального функціонування! А ще продукти багаті йодом (морепродукти, овочі і фрукти) зміцнюють нігті. А от справжній аптечний йод робить нігті міцними і еластичними. Але от як з допомогою йоду їх зміцнити?

Для того щоб в домашніх умовах зміцнити нігті, потрібно робити ванночки з морською сіллю і йодом. Я беру на склянку теплої води 2-3 ст. л. морської солі та 5 крапель йоду. Такі ванночки необхідно робити мінімум двічі в тиждень для гарного результату.