Догляд за кучерявим волоссям - частина 2

Гарне волосся
Краса і здоров я
Лікування волосся

До простих правил догляду за кучерявим волоссям я дійшла сама. Дорога виявилася довга і терниста. У сім'ї я була першою «кудряшкой». Мамі і в голову не приходило, що догляд кучерявому волоссю потрібен якийсь особливий. Мене розчісували щоранку, сушили волосся феном, а виявляється, треба зовсім навпаки.

Мені дуже хочеться вас попросити, милі матусі, якщо у вас з'явилася дівчинка з кучерявим волоссям – не треба її локонами робити те ж, що і з прямим волоссям. Кучері – це окремий світ, де немає місця правилами. Тут панує свобода!

Кажуть, що дівчата з прямим волоссям мріють мати локони, а дами з кучерявими – гладкі пасма. Але я вважаю, що власникам кучерявого волосся везе набагато більше. Локони ідеальні для справжніх лентяек, адже чим менше їх чіпаєш, тим краще.

Не розчісувати!

Не те щоб ніколи не розчісувати. Тільки не так часто, як прямі волосся. Кучері формуються самі, якщо їх не чіпати. А тільки розчесав – і їм завиватися по-новому. Особисто я розчісую волосся один раз в тиждень перед миттям і залишаю в спокої до наступного контакту з водою.

Якщо за кілька днів волосся сильно сплуталися, то можу їх розчесати, але після цього обов'язково намочу звичайною водою й дам свободу.

Мою голову звичайним шампунем. Зараз я зупинила свій вибір на професійній косметиці для волосся Estel. До речі сказати, багато салонні кошти з-за великого обсягу в перерахунку на 250 мл коштують дешевше, ніж аналогічні шампуні і маски мас-маркету.

Не сушити феном!

Голову мою на ніч, на волосся від вуха до кінчиків наношу легкий крем для волосся, замотую голову хусткою і до ранку отримую красиві локони. Якщо візьму в руки фен, то відразу стану схожою на дикобраза. Тому я затята противниця використання фена для кучерявого волосся.

Укласти і зняти статику

Для волосся біля коренів я використовую легкі спреї. Вони не дають зайвої жирності, волосся не пушатся, не електризуються. Мені дуже подобається спрей для волосся ТМ Чиста лінія, але, на жаль, це засіб зник з наших магазинів. Довелося переключитися на спрей-кондиціонер ТМ Syoss.

Сказати по секрету, ТМ Чиста лінія подобалася мені більше.

Ось так: на корені – легке засіб, на локони – кремоподібна і забути розчесати — і все, можна йти підкорювати світ!

А як ви доглядаєте за своїми кучерявими волоссям?