Добре там, де нас немає?

Поїздку в інший кінець земної кулі може дозволити собі не кожен, але помріяти, особливо коли за вікном весна все ніяк не почнеться, - мила справа. Давайте влаштуємо собі подорож мрії і уявимо, де б ми хотіли жити в ідеалі.

Всім подобається те місце, де живемо? А якщо ні, то де б ви хотіли жити? Я зараз не беру до уваги кількість грошей, наявність роботи і т. п. Я маю на увазі атмосферу, природу, клімат та інші умови для душевної рівноваги і загального благополуччя.

Може бути, це старе місто , в якому багато пам'яток архітектури, приголомшливих споруд і руїн, які можна обстежити сто тисяч разів і все одно відкривати для себе щось нове?

Або ж це містечко на березі річки або озера , де можна милуватися водною гладінню, а в теплу пору року здійснювати прогулянки на кораблях і купатися?

Або це зелений куточок , де можна жити в єднанні з природою, дихати свіжим чистим повітрям і гуляти алеями парку?

Або це неважливо, яке поселення, але обов'язково на березі моря з бірюзовими хвилями і м'яким піском?

А може, це, навпаки, високі гори ? Чисте гірське повітря, навколо пташки співають, та метелики літають — краса!

А можливо, все набагато простіше і найкраще місце — це мегаполіс з багатоповерховими будинками і розвиненою інфраструктурою у самому серці цивілізації?

Моєю мрією є острів :) Так, мені б хотілося мати у своєму володінні невеликий острівець з зеленим лісом, піщаним пляжем і затишним будинком.

Важливо, щоб він знаходився не в океані (як Мальдіви, наприклад), а в якому-небудь морі. У избежаний землетрусів і цунамі. І щоб до материка було рукою подати — сів на катер і зганяв в супермаркет за продуктами. Не життя — мрія!

А де ви мрієте жити?