До чого призводять виснажливі дієти

Дієта для схуднення
Дієти
Кращі дієти

Зима пройшла, пройшла і стрункість. З жахом дістаю із шкафа літні брюки, з тремтінням в руках намагаюся їх застебнути, але... Не виходить! Зважуватися навіть не хочу, боюся впасти в непритомність прямо біля ваг. Вже зателефонувала тренеру, записалася на фітнес. Хотіла підібрати дієту, але згадала, що зі мною було рік тому і вирішила не ризикувати.

Що зі мною було рік назад

Минулого літа я точно так же виявила, що набрала зайвих чотири кілограми, і, природно, замість фізичних навантажень вибрала дієту. Точна назва дієти я не пам'ятаю, але щось пов'язане зі сходом — то східна дієта, то китайська, то японська. Справа не в цьому.

Суть дієти полягає в тому, що потрібно є конкретна кількість конкретних продуктів протягом двох тижнів, тобто строгий раціон. У дієти були хороші і захоплені відгуки, купа фоток «до» і «після», плюс до всього ще й висновок терапевта, що дієта сприяє очищенню і оздоровленню всього організму в цілому.

День перший. Веселий

Чоловік довго з мене сміявся, з'ясовував, чи потрібен замок на холодильник, демонстративно перещитував тістечка в холодильнику, дражнив перед носом пиво з в'яленою рибою. Я трималася стійко і жувала тушкований корінь петрушки.

До сих пір пам'ятаю цей бридкий смак. Настрій було нормальне, фізичної сили цілком достатньо, єдине, що стомлювало — постійно зважувати їжу.

Тиждень перший. Дратівлива

Після першого тижня я була в жаху, коли взвесилась. Я схудла всього на 500 грам! Я не могла дивитися на будь-яку їжу, як на дієтичну, так і на звичайну. Постійно кричала на дитину, незрозуміло за що була в образі на чоловіка.

Хоча, по ідеї, повинен ображатися був він — інтиму у нас весь цей тиждень не було (мої сношательства з салатиками і кашки не в рахунок). Чоловік запропонував кинути цю витівку, інакше справа може дійти до розлучення. Я зрозуміла, що стаю нестерпним і стала намагатися тримати себе в руках. Щоб не зриватися на домашніх — круглі добу спала.

Тиждень друга. Болюча

Не знаю, що там стверджував терапевт, але у мене на другому тижні почав боліти шлунок. Постійно хворіла і крутилася голова. З'явилася печія і, пардоньте, запори. Але я — дама вперта, якщо чогось вирішила, то дійду до переможного кінця.

Загалом, поки дійшла до кінця, справа знайшло новий оборот — мені довелося сидіти вже на іншій дієті і зовсім з іншої причини — гастрит. До речі, за два тижні цієї східної дієти я схудла всього на один кілограм, а от за місяць на дієті номер 5 від провідних лікарів-гастроентерологів — на три кіло.

Мораль цієї байки

Я для себе зробила один висновок, але він на все життя: виснажлива дієта, як би добре не розхвалювали, нічого хорошого дати не може. Якщо і обмежувати себе в їжі — то це має бути тільки раціональне харчування, маленькими порціями, але обов'язково з невеликими перервами. Це і допоможе стати стрункою.

Крім того, як би це банально не звучало — без спорту ніяк. Мені подруга наприкінці минулого літа порадила записатися в басейн на аква-аеробіку. Саме завдяки їй я забула не лише про зайві кілограми, але і про болі в спині. І останнє — дівчата, бережіть себе, адже у вас немає нічого дорожче вашої родини і вашого здоров'я!