Дизайн спальні фото

Коли плануєш ремонт у квартирі, дуже часто переглядаєш безліч тематичних журналів і фото в інтернеті. Ось і зараз перед мною стоїть проблема: який зробити інтер'єр у спальні. На жаль, вона у нас дуже маленька, хоча головне, що потрібно враховувати – комфортну зону відпочинку.

Для мене спальня – це мій маленький світ, де повинно бути комфортно тільки мені і чоловікові. Я намагаюся не запрошувати туди гостей. Але в теж час кімната повинна ідеально вписуватися в загальний інтер'єр квартири.

Меблі для спальної кімнати

Головне, що тут повинно бути: ліжко, шафа, тумбочки. Це, звичайно, особисто моя думка. В ідеалі можна поставити і красивий туалетний столик, але розміри нашої кімнати не дозволяють це зробити.

Ліжко повинна розташовуватися так, щоб на ній було комфортно спати. Адже нічний сон дуже важливий для будь-якої людини. Також варто звернути увагу і на матрац, який повинен бути максимально комфортним.

З боків ліжка дуже часто розміщують маленькі тумбочки. У них зручно зберігати необхідні дрібниці.

Якщо немає окремої гардеробної кімнати, як у нас, то шафа в спальні повинен бути максимально містким.

Стіни, підлога і стеля

Зараз я задумалася про натяжних стелях. Єдине, що я не хочу глянцеві, мені здається, постійний блиск, відображення в них буде трохи напружувати.

Кольору ж краще вибирати нейтральні, які розташовують до відпочинку і не дратують.

На стіни можна наклеїти красиві шпалери. Якщо ви любителі сучасного стилю хай-тек, то можна вибрати незвичайні малюнки. До речі, з допомогою них легко візуально збільшити приміщення.

Аксесуари

Щоб кімната була більш затишною, потрібно приділити увагу аксесуарам. Варто повісити красиві і щільні штори. Підібрати покривало на ліжко в тон до них.

На тумбочки можна поставити фото в рамках або незвичайні світильники.
До речі, на підлогу можна постелити маленькі килимки біля ліжка, щоб була можливість вставати з ліжка на пухнастий і тепла підлога.

А що для вас головне в інтер'єрі спальні?