Дизайн штор

Як тільки я вийшла заміж і переїхала в новий будинок, відразу було вирішено питання з купівлею штор. Багато років радували нас ці штори красою свого зовнішнього вигляду. Вони випробували на собі кілька переїздів і змогли підлаштуватися під різні вікна і їх висоту.

Але час йде, мода змінюється, а штори від сонця втрачаю охайність свого зовнішнього вигляду. Тепер я шукаю нові красиві штори, які зможу зшити для себе і своєї сім'ї.

Перше, що прийшло в голову — пройтися по магазинах, де торгують цією красою, але часу у мене зовсім мало на такі походи. Ось і вирішила, що найкращим варіантом буде перегляд штор в інтернеті.

Сьогодні я хочу поділитися з вами тими варіантами дизайну красивих штор, які мені найбільше сподобалися. Вибір дуже широкий, а колірні рішення радують своїми фарбами. Я навіть трохи розгубилася і тепер не можу вибрати найкращий варіант.

Представляю вам рішення дизайну штор, які хотіла б пошити в спальню. Хотілося б дізнатися вашу думку про те, наскільки дизайн вам подобається і модний зараз. Колір штор не має значення, так як планується ремонт, і можна буде підбирати колір стін під колір штор.