Диффенбахія Сеггуина

Інтер єр будинку
Кімнатні рослини

Диффенбахія – це дуже красиве та ефектне кімнатна рослина. Коли воно тішить мене буйством фарб і швидкістю росту, я посміхаюся, але якщо з якихось причин вона починає псуватися, у мене настрій теж починає йти на спадання. Можливо, хтось скаже, що це дивно і ненормально, але мене зрозуміють тільки ті, хто знаходиться на одній хвилі зі мною.

Про отруйність

Існує думка, що часто передається в усному варіанті, про те, що диффенбахія — це отруйна рослина, яка викликає опік і параліч при попаданні всередину. Я коли про це дізналася, була злегка шокована і перелякана, не дуже приємно вирощувати у себе такого монстра.

Але це «небезпечна рослина» дуже красиве, і виявляється все не так вже страшно. Якщо його не є і попереджати потрапляння соку на шкіру, тоді все буде чудово, і нічого, крім краси, вас не буде хвилювати.

Історія

Мені завжди подобалася різні цікаві історії. Невеликим описом поспішаю поділитися з вами. Чи знаєте ви, що свою назву диффенбахія отримала від імені садівника Віденського ботанічного саду Дифенбаха, який жив у 19 столітті.

Вихід

Доглядати за цією рослиною зовсім не складно. Досить створити більш-менш комфортні умови. По-перше, потрібно знати про температурі, для диффенбахии це 20-25 градусів, взимку не нижче 17. Але зрозуміло, що створити такі ідеальні умови в звичайній квартирі не так вже й просто, я, наприклад, поки не можу досягти таких результатів.

Моя рослина ціле літо живе на балконі, де в найспекотніші дні температура піднімається іноді до 40.

Також важлива вологість, яка досягається шляхом обприскування два рази на тиждень.

Освітлення

Ця квітка світлолюбний, але прямі сонячні промені все ж йому протипоказані. Влітку його можна винести на балкон і поставити в півтінь, взимку знайти місце світліше.

Грунт

Потрібно стежити, щоб грунт у рослини завжди була трохи вологою, але необхідно мати все ж почуття міри і не захоплюватися поливом дуже активно, особливо в зимову пору, так можна пошкодити коріння. Для поливу підходить добре відстояна вода кімнатної температури.

Починаючи з весни і закінчуючи осінню, іноді диффенбахию потрібно підгодовувати, я роблю це з періодичністю раз в 3 тижні. Добриво можна придбати в спеціалізованому магазині, проконсультувавшись з продавцем.

Розмноження

Розмножується рослина двома способами. По-перше, ви можете зрізати верхівку з листям і поставити на деякий час у воду, а коли з'являться корені, посадити в горщик. Інший варіант, це з допомогою стебла завдовжки близько 7 см, який через деякий час стояння у воді випустить коріння і бічні листя, після чого можна приступити до пересадки.

Слід зазначити, що дифенбахія росте дуже висока і може досягати до 2.5 метрів, але є невеликий мінус: коли вона тягнеться вгору, її бічні листя опадає, і як результат, вона втрачає свою привабливість.

Якщо ви надумаєте поселити у себе цю квітку, мені здається, ви ні крапельки не пошкодуєте, його декоративність і краса чудово доповнять інтер'єр вашого будинку. А простота у догляді допоможе заощадити багато часу.

Тільки не давайте диффенбахии цвісти, так як це може вам коштувати практично всіх листків, а квітка не здивує своєю красою.

Удачі вам і буйства фарб у вашому домі!