Ідея веселого свята

Сім'я у нас велика, але не багата. Тому грошей на «відзначення» численних днів народжень з феєрверками, клоунадами і триповерховими тортами з стриптезершами всередині у нас просто немає.

Але це ні в якій мірі не заважає нам робити їх яскравими, барвистими, а головне — веселими і запам'ятовуються надовго. Із задоволенням поділюся деякими нашими «придумками».

Грамота від президента

Наприклад, на останньому дні народження, вітаючи чоловіка, намалювала маску нашого президента, краватка в стилі триколор, написала грамоту (попередньо «зістарити» аркуш паперу в міцному чаї, обпекла краю) з подячними, трохи іронічними словами (кому як фантазія підкаже). Грамоту «запевнила» власноруч намальованими печаткою з двоголовим орлом. Як же сміялися всі гості й сам ювіляр, коли я зачитувала текст грамоти, наслідуючи голос Путіна!

Фанти-привітання

Потім ми придумали ще одна розвага. Обклеївши коробку з-під взуття всякими різними фантиками і блискітками, написали на ній «як ми привітаємо (ім'я ювіляра)». А в цій коробочці — багато згорнутих папірців з написами. Наприклад: — «Привітати іменинника, заливаючись сміхом» — «Привітати (ім'я) голосом Джигурди або Радзинського» — «Привітати ювіляра, одночасно гладячи себе по голові і стукати по животу» — «Привітати (ім'я) в танці»... Ще багато чого цікавого і смішного можна придумати, головне — підключити фантазію.

Міні подаруночки до народження дочки

Місяць тому, вітаючи доньку, яка скоро повинна народити дівчинку, я пошила гарний мішечок, в який склала невеликі подарунки і виймала їх зі словами: — «Бажаю тобі багато здоров'я (виймаю невелику аптечку), — тепла (виймаю теплі в'язані шкарпетки), — кохання (магніт на холодильник у вигляді сердечка), — море світла (лампочку), — народити здорову доньку (виймаю пупса в рожевій распашонці), — ну і грошиків (дістаю пачку грошей, набутих в кіоску, можна намалювати самої)». Всім, а головне — моїй донечці, дуже сподобалося таке емоційне привітання. Наприкінці хотілося б додати

Не бійтеся творити, не вийде фокус або який-небудь сюрприз — не страшно. Головне — від душі, з любов'ю. І повірте, близькі оцінять це, і ваша сім'я згуртується ще більше.