Декупаж на дереві - частина 2

Декупаж
Рукоділля

Я думаю, багато хто чув про те, що будь старої меблів можна подарувати друге життя, використовуючи нескладну техніку – декупаж. З його допомогою можна декорувати практично будь-яку поверхню, головне — мати бажання, фантазію і необхідний матеріал.

Саме слово прийшло до нас з французької мови і перекладається як «вирізати». Раніше з допомогою цієї техніки створювалися різноманітні предмети мистецтва. Майстра, щоб домогтися бажаного результату, могли завдавати до 100 шарів лаку.

Сьогодні ж декупаж можуть освоїти всі бажаючі. Я вже сама спробувала таким чином прикрасити дерев'яний браслет.

Що потрібно?

Для того щоб у даній техніці прикрасити потрібну вам поверхню, знадобиться: спеціальна декупажний папір або серветки, клей, пензлі і лак.

Папір коштує дорожче, ніж прості серветки. Все продається в спеціалізованих рукодільних магазинах. У нас в місті, на жаль, не дуже великий вибір, але завжди товари можна замовити в інтернеті.

До речі, для декупажу можна використовувати і прості серветки з гарними малюнками. Їх придбати досить просто в великих господарських магазинах.

Де застосовується?

З допомогою декупажу можна декорувати практично будь-які поверхні: кухонні дошки меблі, квіткові горщики і годинник, ключниці та біжутерію. Можна прикрашати шкатулки, фоторамки, підноси. Все, що вам захочеться.

Якщо хочете подарувати оригінальний подарунок, зроблений своїми руками, то ця техніка вас виручить. Створити будь-яку річ з красивим і незвичайним візерунком досить просто.

Декупаж на дереві

Однією з найбільш популярних технік в декупажі вважається прикраса дерев'яних поверхонь. Наприклад, щоб стара тумбочка знову радувала своїх господарів, її можна прикрасити.

Але перш, ніж приступити до декорування, потрібно переконатися в тому, що поверхня рівна. При необхідності її варто обробити шкіркою. Тріщини ж необхідно зашпаклювати.

Особисто я робила декупаж на дерев'яному браслеті. Для цього я використала серветки, які розрізала, як мені потрібно. Потім акуратно приклеїла до заготівлі і покрила лаком. Вийшло досить симпатично.

А ви пробували техніку декупаж на дереві?