Декор інтер'єру

На мій погляд, достатньо прийти до людини додому, щоб зрозуміти хто він і що він «дихає». Адже декор інтер'єру як не можна краще відображає смак і уподобання господаря.

Цікаво те, що клас оформлення — бюджетний або люкс, не грають особливої ролі. Адже затишок в будинку не залежить від того, скільки грошей витрачено на покупку дивана або настільної лампи.

Стиль

Перш, ніж зайнятися декором житла, потрібно визначитися зі стилем, благо їх стільки, що кожен знайде для себе щось своє.

На мій превеликий жаль, багато хто зараз захоплені стилем хай-тек, який мені абсолютно чужий. Житлові приміщення, виконані в цій техніці мінімалізму, викликають у мене смуток.

По-моєму, наше життя і так увійшло дуже багато некрасивого і безликого. Але це суто моя думка, яка, зрозуміло, я нікому не нав'язую.

Отже, крім ідей я пропоную відразу ж замислитися над їх втіленням, тверезо розсудити, наскільки це реально. По собі можу сказати, що ідей у тисячу разів більше, ніж можливостей.

Однак, якщо ідеї будуть зачіпати різні стилі — це нестрашно. Головне в такому випадку, придумати якийсь об'єднуючий елемент, щоб не порушувати композиційну цілісність декору.

Колірна гамма

Я раджу відразу продумати колірну гаму, в якій буде виконаний інтер'єр. Це дуже важливо.

У мене є яскравий приклад моєї екс-сусідки. Вона переїхала на іншу квартиру з дорогим ремонтом. І спочатку була в захваті від того, що вся меблі з чорного дерева. Але через тиждень проживання там вона не знала куди бігти, тому що чорний колір неймовірно «тиснув».

Особисто для себе я б ніколи не вибрала не тільки чорний, але і дуже яскраві соковиті кольори шпалер, кахлю, кухонного гарнітура і т. д. Яскраве я люблю, але дивлячись в чому і в якій кількості. Постійне велика кількість насичених кольорів вносило б дискомфорт.

На мій погляд, дуже яскраві відтінки краще приберегти для дрібних деталей інтер'єру. А у всьому іншому віддати перевагу спокійним, досить світлим тонам.

А які переваги щодо стилю та кольору у вас?