Де зустріти свого принца?

Серед моїх знайомих є дівчата, які навіть сміття йдуть виносити при повному параді — а раптом саме в цей момент їм зустрінеться прекрасний принц? Є й ті, хто вважає, що свою долю на кривій козі не об'їдеш, і зовсім не обов'язково бігати і шукати знайомств — твій чоловік знайде тебе не дивлячись ні на що. і полюбить навіть у старих треніках, без макіяжу і з волохатими ногами. А є і ті, що не можуть собі дозволити покластися на примхи долі і роблять рішучі дії...
Я вирішила згадати, де ж нині прийнято знайомитися з чоловіками, а заодно проаналізувати, що з цього виходить — виходячи з досвіду подруг, що пережили бурхливі романи і щасливо пришвартовавшихся в тихій гавані. Ну і досвіду, звичайно.

Моя подруга Ніка — людина творча. На свого супутника життя вона натрапила прямо на вулиці. Романтично налаштований молодий чоловік, звичайно, ніяк не міг не звернути уваги на дівчину з грудьми четвертого розміру і гітарою за спиною. Стрімкий роман з авторською піснею, портвейном і походами на природу увінчалася золотими кільцями і загсом, а через пару років зійшов на немає.
Стас і Ніка, хоч і належали до одного колі спілкування, не змогли весь час грати романтичні ролі. Рано чи пізно Прекрасна незнайомка виявляється на кухні в затрапезному халаті, а Загадковий незнайомець — за комп'ютерною стрілялкою. Втім, некотороым це не заважає.
Плюс цього способу знайомства в тому, що ти в буквальному сенсі слова віддаєш себе в руки долі. Завжди є хоч мізерний, але шанс зустріти на вулиці рідного містечка султана Брунею, наслідного принца, хороброго каскадера чи невизнаного поета — вже кому що ближче. Мінуси теж очевидні — а раптом султан Брунею виявиться занадто сором'язливим? А другий випадок познайомиться може і не випасти...

Нора познайомилася з чоловіком на роботі. Ні, це не був службовий роман — вони працювали в сусідніх офісах. Обидва часто затримувалися на роботі, замовляли піцу, пили каву і давали один одному поради ділового характеру. А потім, як годиться — знову-таки загс і золоті кільця. Нора продовжувала затримуватися на роботі, тільки Денису тепер це зовсім не подобалося. Не сподобалися йому і кар'єрний ріст дружини, і її часті відрядження. Скандал за скандалом, а потім розлучення...
На жаль і ах, як правило, одному з пари доводиться вибирати, що важливіше — робота або особисті стосунки. І зазвичай чоловік чекає поступок від жінки.
Знайомства в офісі зручні тим, що можна протягом довгого часу спостерігати за обранцем, оцінюючи його реакції в різних ситуаціях. Мінус такого знайомства очевидний. Якщо нічого не вийде або, навпаки, все вийде — може постраждати робота.
Кому з нас не доводилося ставати жертвою незграбних спроб дружнього звідництва, коли тебе обіцяють познайомити з «класним хлопцем»? Вважається, що ні до чого доброго така турбота не призводить. Порившись в своїй скарбничці життєвих історій, я підтримаю прямо протилежну точку зору.
Катя згадує, що її нинішнього чоловіка Тимофія їй буквально подарували на день народження — друзі привели його з собою на вечірку. Вже через пару днів нові знайомі опинилися в ліжку. А через рік побачень стали жити разом.
Побачення наосліп, влаштовані друзями — не така вже безглузда ідея, адже ніхто не знає тебе краще, ніж близька подруга. А те, що ви обидва опинилися в одній компанії, передбачає і спільність інтересів, і наявність тем для розмови. В моєму хіт-параді знайомств цей — один з кращих. (Не беремо в розрахунок «заклятих друзів» і типчиків, яких вони можуть нам підкинути).

З моїм чоловіком ми познайомилися дванадцять років тому. Я була юна і не розглядала його як Кохання всього мого життя — скоріше, мені лестило його увагу. Ми познайомилися в клубі рольових ігор — пам'ятаєте, було модно стругати мечі та луки, рядитися ельфами і гоблінами та влаштовувати масштабні виїзди на природу, щоб відтворити одну з книг Толкієна або яку-небудь історичну подію? Спочатку я звикла до того, що він поруч, а потім перестала розуміти, як може бути по-іншому.
Загальні інтереси і захоплення — та база, на якій легко побудувати стабільні відносини. Найголовніше — вибрати «правильне» захоплення. Дівчина, що обожнює вишивати хрестиком, навряд чи зустріне чоловіка в клуюе за інтересами, а любителька маунтін-байків ризикує залишитися «своїм хлопцем».