Де найкраще зберігати косметику

Косметичні засоби, як і одяг, потребують постійному застосуванні-«носіння». Ми використовуємо креми, лосьйони, але деякі з засобів залишаємо «зимувати» на поличці. Внаслідок чого, боїмося, в першу чергу, що дорогий крем може перетворитися в сметану за час, поки лежить без діла. Але виробники попіклувалися про те, як і найголовніше – де повинна зберігатися косметика.

Косметичні засоби, як і багато кошти з нашої аптечки, повинні зберігатися у дверному ящику холодильника. Головне тут – для якої мети ви зберігайте косметику.

Якщо, приміром, термальна вода в комоді є властивість поступово нагріватися, то в холодильнику вона буде свіжою і прохолодною, — в результаті – користуватися нею в спеку стане набагато ефективніше, ніж, якби вона стояла на полиці.
Декоративну косметику ні в якому разі не слід зберігати у ванній кімнаті, оскільки температура, при якій повинні зберігатися пудри, тіні, перевищується максимально.

В якості хорошої рекомендації щодо зберігання косметики я можу вам запропонувати спеціальний валізку, наприклад – Sephora. У такому залізному багажі ваша косметика буде повністю і з точністю розподілена по спеціально призначеним шухлядках, а також комфортно упакована, та так, що в будь-який момент вам не доведеться ритися в пудрах, щоб в черговий раз знайти олівець для очей.

У будь-якому випадку, косметику слід зберігати окремо від сторонніх запахів, наприклад, є місця, в яких категорично заборонено зберігати косметичні засоби:
— ванна кімната;
— кухня.

Особисто я зберігаю свою косметику в першому ящику комода, в спеціальній не закривається коробці, таким чином, я не брудню комод всередині, (що найчастіше і відбувалося при використанні масел), а також моя косметика красиво розкладена. Бажаю і вам зробити хороший «будиночок» своїй косметиці!