Ідеї для свята

За моїми спостереженнями, як у великих, так і маленьких колективах будь-які святкові заходи не можна пускати на самоплив, інакше усе буде зведене до їжі та випивці, а це нудно і не цікаво.

Застілля в обідню перерву

Обідню перерву в основному триває від 30 до 60 хвилин, а вам треба «проставиться» у мало знайомому колективі і т. д.

«Хто є хто»

ВЕДУЧИЙ пропонує, починаючи з себе, охарактеризувати себе трьома словами (краще прикметниками), які починаються на перші літери Ф. В. О. і так по колу — всі учасники свята. Цікаво як люди себе характеризують, ви всі дізнаєтеся по ПІБ і це весело. Наприклад, Яковлєва Ольга Іванівна — яскрава, відкрита, розпещена і т. д.

«Знайомство в компанії»

Ведучий пропонує назвати слово, з яким він асоціює себе і своє ім'я, наступний учасник повинен повторити асоціацію з ім'ям попереднього учасника і назвати свою асоціацію-ім'я і так по колу, тобто до кінця знайомства, останній учасник називає всі асоціації-імена, додавши свої. Можна і так: спочатку назвати своє ім'я, потім асоціацію з собою. Наприклад, перший людина представляється: Ольга-яблуко, другий — Ольга-яблуко, Наташка — ромашка, 3-й   Ольга-яблуко, Наташка-ромашка, Марина — кішка і т. д.