Дієта після свят - частина 2

Дієта для схуднення
Дієти
Розвантажувальний день

У новорічні свята мій активний робочий ритм змінився неробством, шампанським, вином і поїданням маси калорійних страв. Я вже добре знаю, що велика кількість алкоголю та їжі змушує весь організм працювати з подвійним навантаженням. Від цього свята шлунка накопичилися шлаки і токсини.

До виходу на роботу треба позбавитися від всього непотрібного, тому що працювати буде важко.

Очищення організму

Організму потрібна допомога, і я добре знаю, як це зробити, хоча і знадобиться докласти деякі зусилля. Треба встигнути провести цю процедуру, поки тривають вихідні.

Суть очищення – часті і невеликі прийоми їжі. У раціоні повинні переважати відварні овочі, фрукти, пісні супи, дієтична птиця, кисломолочні продукти, фруктові соки, трав'яні чаї.

Жирну і багату вуглеводами їжу краще виключити.

Перед сном протягом хоча б трьох годин нічого не їсти.

Цукор я заміняю медом.

Натщесерце я випиваю склянку теплої води, в яку видавлюю трохи лимонного соку. Це потрібно для того, щоб поліпшити травлення. І тільки через годину я снідаю.

Баня

Для допомоги організму я ходжу в баню. Завдяки рясного потовиділення через шкіру виводяться шлаки. Ніколи не вживаю алкоголь у лазні, волію трав'яний чай або свіжовичавлений сік.

Фізична активність

Завжди з жахом бачу, що пара зайвих кілограмів з'явилася після застіль. Хоч це і важко на тлі очищення, але роблю зарядку і вправи протягом дня.

Розвантажувальні дні

Два дні роблю розвантажувальними. Це потрібно для того, щоб зменшити споживану кількість калорій. Зазвичай я споживаю від 3300 до 3600 калорій, а в період розвантаження – не більше 1000 калорій.

Варіанти застосовуваних мною розвантажувальних днів.

– вуглеводні – використовуються фрукти (банани, яблука, апельсини). 1,5 кг я з'їдаю за 6 прийомів їжі.
– білкові – використовується сир, кефір, нежирна риба і м'ясо. Приміром, 500 грам відвареного м'яса з'їдаю за 6 разів протягом дня, або 600 грам сиру.
– комбіновані – їм каші, додаю сирі або печені яблука.
– жирові – му сметану. 500 грам сметани ділю на 5 прийомів.

Суть цих днів у вживанні одного продукту дріб, протягом дня, з однаковими проміжками часу. Також у ці дні я п'ю до 2 літрів води або чаю, морсу, соку.

Якщо у когось є хронічні хвороби, голодувати небезпечно, це може призвести до їх загострення. І взагалі, будь-розвантажувальний день треба проводити з урахуванням стану здоров'я, і навіть порадитися з лікарем.