Цілуватися при дітях чи ні?

Я ніколи не замислювалася над цим питанням, але життя, як кажуть, змусила. Почалося все з того, що ми з чоловіком як зазвичай цілувалися. А потім до вечора помітили, що донька схопила великого пупса і почала його цілувати.

Промайнула думка: добре, що це просто пупс. Але ми-то своїм прикладом показали, що можна цілуватися. А поділ, кого можна, а кого ні, поки дитина не розуміє. Я як уявила, що донька почне цілувати першого зустрічного карапуза, прям злякалася.

Просто цього літа у нас була ситуація. Якийсь малюк бігав за моєю донечкою, намагався її обійняти і поцілувати, до речі, часом цілком успішно. Тоді я не зрозуміла, чому він так себе веде. А тепер вже ясно, що він просто надивився на своїх батьків.

Проблема

Тепер у мене проблема. Не можу зрозуміти, як треба вести себе перед донькою. Відповісти однозначно дуже складно, тому що в моєму житті були ситуації, коли я думала, що краще б батьки цілувалися.

Наприклад, мої батьки ніколи при нас не цілувалися, ну може, хіба що обіймалися іноді. Тому я раніше взагалі думала, що вони один одного не люблять і з-за цього дуже переживала.

А як-то раз я була в гостях у своєї подружки. Так її батько постійно підходив до дружини і то обіймав її, цілував. Було дуже приємно на них дивитися — люди не самі молоді, а вели себе, як тільки що закохався школярі. Відразу стало зрозуміло, що в сім'ї панують гармонія та любов.

А чи є однозначна відповідь?

Виходить, що при дітях батькам можна виявляти ніжності один одному. Але в той же час — не можна. Або ж можна, але тільки починаючи з певного віку. Але який цей вік — 5, 10, 15 років?

Як розібратися? Як ви для себе вирішили це питання?