Чому не виходить схуднути - частина 2

Скоро, сподіваюся, і у нас розтане сніг. Можна буде змінити обридлу дублянку на приталений плащик, одягнути спідницю коротше і піти гуляти під променями весняного сонечка. Ось тільки моя фігура на даний момент не дуже розташовує до носіння короткого одягу. Я роблю спроби схуднути, а от великих успіхів чомусь не досягаю. Чому так?

Емоційний стан

Я ставлюся до жінок, які не тримають один і той же вага протягом багатьох років. Моя вага стрибає то в бік збільшення, то в бік зменшення. Причина такої нестабільності в тому, що я звикла «заїдати» свої проблеми шоколадом, печивом, булочками, коротше кажучи, висококалорійної і не дуже корисною для фігури їжею.

А потім настає час, коли проблеми вирішені, і я знову переходжу на салати з овочів, кашки, відварене м'ясо – і радію, що стрілка ваг плавно, але стабільно рухається до приємної мені позначці. От тільки за останні півтора року це стан ніяк у мене не настає.

Ліки від стресу

У підсумку я вибрала для себе єдино можливе ліки від стресу їжу. Багато їжі. Іноді я навіть поєдную солоне з солодким: спочатку оселедчик (ціла 200 г баночка), чіпси, а потім шоколадки. І ще я занадто буквально зрозуміла рада про те, що не треба себе лаяти за такий ось «жор». Я не лаю і продовжую в тому ж дусі.

Інші способи

Як ви знаєте, стресів в нашому житті багато. Деякі події я можу ще підсилювати собі, прокручуючи багаторазово в голові. І знову рука тягнеться за шоколадкою. Інші способи: послухати музику, подивитися цікавий фільм, здійснити прогулянку – не приносять ефекту полегшення.

Ні, я можу включити фільм – але знову з тарілкою улюбленого печива. Мій спосіб життя досить малорухливий, особливо взимку, а тому всі вжиті мною калорії не встигають перероблятися, ось і додаються сантиметри на талії.

Хороший привід схуднути

Привід зайнятися собою знайшовся несподівано. Я познайомилася з Валерою. Ви, напевно, погодитеся зі мною, що коли дівчина закохана, їй хочеться виглядати найкращим чином. У нас з ним навіть була розмова щодо зайвих кг

Звичайно, мені було б спокійніше, якби Валера міркував так, як мій чоловік, у якого ніяких претензій до моєї комплекції не було. І я вже наїжилася і приготувалася дати відсіч, коли почула тему, яку зі мною хочуть обговорити.

Але Валера говорив дуже м'яко: «Лінда, ти мені дуже подобаєшся зараз. Але я хотів би, щоб ти і надалі залишилася в тому ж вазі». В принципі, я згодна з ним.

Мої висновки

Я думаю, що зараз у мене є хороші шанси для схуднення. Адже я літаю на крилах від своєї нової любові. І вже не жую постійно все, що попадається під руку. Перші кроки я зробила, тепер важливо закріпити результат. А на ваги я поки не стаю!