Чоловік зраджує подрузі. Розповісти чи промовчати?

Як-то раз, ще за часів студентського життя, я пішла з подругами в нічний клуб.
Це було в Москві. Веселимося, розважаємося і раптом бачу знайоме обличчя в напівтемряві, придивилася – точно, знайомий хлопець з підмосковного містечка, в якому я виросла, в якому живуть мої друзі, батьки, і куди я регулярно приїжджала. Він так запально танцював, але не зі своєю дівчиною, а з іншої, незнайомої мені красунею...

Такі зустрічі малоймовірні, але трапляються... Світ тісний. Ви знаєте, в той момент я подумала, як добре, що ні він, ні його постійна дівчина мені не друзі, а всього лише далекі-далекі знайомі. Тому що якщо б це був чоловік чи бой-френд моєї гарної близької подруги я б, напевно, була просто зобов'язана все їй розповісти... чи ні?

З одного боку – така правда може назавжди зіпсувати відносини подруг, плюс до всього вона може не повірити чи не захотіти повірити. Або просто не буде знати, що ж їй робити далі. Адже його вже бачили з іншого, а значить, доведеться тепер щось зробити: розлучитися або вигнати. А якщо б не знала – і жили б далі своїм життям.

З іншого боку – я б не змогла носити такий тягар на серці, і як ні в чому не бувало розпивати чаї у них на кухні. Та й подруга, дізнавшись про все пізніше, могла б розчаруватися в мені, адже я їй не розповіла правду.

Є, звичайно, і ще один спосіб – впритул підійти до молодої людини і змусити його самого зізнатися, сказати, що бачила його з іншою. Але тут, звичайно, ще потрібно бути в нормальних відносинах з цим чоловіком, а то його реакція може бути непередбачуваною...

Ще одна делікатна ситуація сталася з моєю подругою, яка стала мимовільним слухачем – так сталося, що хлопці підвипивали і один іншому розповів, що «погулює " » наліво ... Той розповів своєї коханої, та розповіла ще однією, загалом дійшла і до подруги. І ось вона опинилася в глухому куті – як бути? Адже доказів немає, одні слова і чутки, до того ж під алкоголем, може, він і перебільшив свої подвиги, а може, дружина гулены і так про все знає, але прощає? А даний розмова тільки зіпсує відносини і подруг і подружжя...

Делікатна ситуація неприємна, прямо скажемо.

Проектуючи на себе, ну от якби мого чоловіка застукала подруга в кафе або ресторані з іншого, то я б хотіла знати правду. Нехай гіркої, але правди...

Однак якби це сказала одна з моїх близьких подруг, я б зраділа чесності і того, що вони не приховують від мене нічого, знають, що я зможу адекватно відреагувати на будь-яку ситуацію. Але якщо б це був який-небудь далекий від моєї родини людина – звичайно, мені було б неприємно це почути... І я б швидше за все подумала, що це не його справа.

На ваш погляд, як вчинити правильно?

Втручатися у відносини або не лізти в чуже життя?
Зберегти мовчання і носити таємницю своєї душі, але зате, можливо, зберегти сім'ю?
Або ж рубати правду-матку?