Чоловік трудоголік

Якщо ваш чоловік або просто ваш чоловік затримується на роботі до ночі, а приїжджаючи додому, продовжує роботу за комп'ютером, відповідає на листи, телефонні дзвінки, розбирає папери або приносить роботу додому. Він вовтузиться в своєму куточку з паяльником, викруткою, щось лагодить, ремонтує, ваша квартира вічно завалена незрозумілими приладами, а може автомобільними шинами і йому абсолютно ніколи займатися домашніми справами і втім, навіть вами, адже у нього – РОБОТА! Значить ваш чоловік – трудоголік.

Існує, звичайно, і інший варіант – чоловік не хоче йти додому, бо вдома його чекає вічно незадоволена, буркотлива дружина бензопила, тому він і сидить там, в офісі або гаражі, придумуючи все, що завгодно, лише б тільки відкласти сеанс домашньої психотерапії. Але зараз ми говоримо не про них )) А про тих, хто дійсно віддає себе роботі цілком і повністю.

Я спочатку сердилася і дратувалася на чоловіка, говорила, що мені не подобається те, що він весь час проводить за комп'ютером, лаяла, що він не приділяє належної часу сім'ї, не допомагає по господарству. Він затримувався на роботі, а всі вихідні також, займався своїми справами, не відриваючись від монітора.
Але як кажуть, мудрість приходить з часом. Звичайно, все моє обурення було засноване на емоціях, мені хотілося, щоб той час, коли чоловік приходить з роботи він проводив тільки з нами. Але головою то я розуміла, що він працює для нашого блага, до того ж після народження дітей він став єдиним нашим годувальником, тому йому доводилося працювати більше і більше.

Найголовніше зрозуміти, що результат праць вашого чоловіка йде в сім'ю, що він прикладає всі сили для того, щоб ви могли поїхати у відпустку, придбати нову техніку чи новенький БМВ – ну в кого які цілі.
Завжди потрібно думати, що він заробляє гроші, прикладає всі зусилля, щоб зробити ваше життя комфортнішим – підтримайте чоловіка, замість того, щоб в черговий раз сказати, що вам набридло його чекати, зустріньте його з посмішкою і наповніть йому ванну з піною. Запитаєте як справи і чому він затримався, може у нього роботі проблеми – цікавтеся його роботою, можливо, він захоче поділитися з вами труднощами, зрозумійте, що він теж втомлюється і хоче розуміння і поваги з вашого боку. Трудоголік – це мрія багатьох жінок )) адже деякі не розуміють свого щастя, хтось навпаки змушує свого чоловіка робити хоч щось, та тільки той воліє диван і пиво.

Безумовно, чоловік повинен займатися вихованням дітей, тому постарайтеся донести, що це дуже важливо налагодити контакт з ними з раннього віку. Тепер ми плануємо спільні «вилазки» завчасно, щоб чоловік міг розпланувати свій час і свої справи.

Подивіться з іншого боку на ситуацію – адже час, який чоловік проводить за роботою можна присвятити собі – зробити манікюр, почитати книгу, погортати журнал, сходити в гості, поговорити з подругою.
Та й до того ж — ви встигнете ще більше скучити одне за одним, а радість нічних зустрічей буде набагато яскравіше, ніж, якби ви з ранку до ночі сиділи разом ;)