Чоловік проти моєї подруги. Що робити? - частина 2

Коли я познайомилася з майбутнім чоловіком і відносини перейшли в розряд серйозних, я почала знайомити його з рідними і близькими. Звичайно ж, першими познайомилися з майбутнім зятем мої батьки. Потім ми поїхали погостювати до мого брата з сім'єю. Потім настала черга подруги.

Знайомство і перше враження

Був мій День народження і я запросила найближчих мені людей — батьків, нареченого і подругу. Вечір пройшов добре, гості розійшлися по домівках у гарному настрої.

Коли я запитала думку чоловіка про подрузі, його відповідь дуже здивував. Я була впевнена, що Оксана йому сподобається, адже вона дуже добра, товариська й життєрадісна дівчина. Улюблений вважає по-іншому. Він сказав, що ніколи б не подумав, що я виберу собі в подруги «лукаву і жеманную персону».

Чому він так охарактеризував Оксану? Не питайте, сама не можу зрозуміти. З тих пір пройшло вже більше 5 років. Улюблений змирився з тим, що на нашому весіллі саме Оксана була свідком. Він терпить її на всіх сімейних урочистостях. Але після їх закінчення не упускає можливості вколоти в її адресу і висловити своє розчарування у мені.

Мені це не приємно. З Оксаною ми дружимо давно і вона ніколи не подавала приводів, щоб про неї ось так висловлюватися. Вона не знає про мого чоловіка до неї, але помічає його поведінку.

Наприклад, якщо Оксана приходить в гості і ми влаштовуємо чаювання на кухні, чоловік ніколи до нас не заходить. Вже потім він каже мені, що Оксана — нудна, йому з нею цікаво і неприємно спілкуватися.

Що робити?

Подругу я втрачати не хочу, але і конфлікти з чоловіком мені ні до чого. А так іноді хочеться висловитися і з приводу його друзів, і взагалі, дати зрозуміти, що його думка в даному випадку мене не цікавить.

Тепер я намагаюся бачитися з Оксаною тоді, коли чоловіка немає поруч. Менше, як кажуть, знає, — міцніше спить :) Так і бачимося ми не так часто, як хотілося б. Робота, сім'я і особисті справи займають так багато часу, що на зустрічі з подругами часу просто не залишається.

Після кожного сімейного торжества чоловік мене благає припинити з Оксаною спілкування. Каже, що я дуже наївна, що Оксана заздрить нашому сімейному щастя (вона ніколи не була заміжня у свої 35) і дружба з нею ні до чого доброго не призведе.

Я розриваюся між двома дорогими мені людьми. І подругу втрачати не хочу, і з чоловіком лаятися не має наміру. А може, все-таки чоловік прав та я багато чого не помічаю? Чи стикалися ви з подібною ситуацією? Який знайшли вихід?