Чоловічі недоліки. Чи варто з ними боротися?

За кого ми зазвичай виходимо заміж? За ідеального людини. Але що там говорити, з часом, на жаль, відкриваються всі його недоліки. Скажу чесно, вони повалили мене в шок. Як можна робити такі помилки? Приміром, мене дивує те, що починаючи якусь справу, чоловік не доводить його до логічного кінця. Нещодавно обклеювали комору шпалерами, зробив половину, і ось вже півроку комора має у нас досить екзотичний вид.

І ця його «недоробленість» зустрічається на кожному кроці:

— полагодив щось, інструменти кинув;

— помив посуд, а в раковині залишки їжі залишив;

— купив продукти і не виклав їх.

Перераховувати «шедеври» можна дуже довго. Особисто я пройшла кілька стадій у усвідомленні недоліків. Спочатку було розчулення: ну треба ж, як мій коханий може робити. Потім настав легке здивування: та ж думка набула в кінці знак оклику. Потім було здивування: ну, скільки можна робити такі дурниці? В остаточному підсумку ставлення змінилося роздратуванням. Переді мною гостро постало питання: що ж робити?

Звичайно, з недоліками другої половинки можна посилено боротися, постійно нагадувати, щоб виправив, або іншими словами «пиляти». Але я з самого початку подумала, що це не варіант. Багато чоловіки в результаті скаржаться на «пиляння» своєї дружини.

Тому я постаралася переглянути своє ставлення. Наприклад:

— кинув інструменти — ну так полагодив ж щось!

— залишки їжі в раковині — зате чистий посуд!

— продукти не викладені в холодильник — зате приніс їх додому!

Набагато важче ставитися до недоліків, які сама дружина і виростила в своєму чоловікові. Так, так! Таке теж буває. Коли ми одружилися, у мене чоловік відмінно міг і прибирати, і іноді готувати. Але я, перебуваючи в ейфорії від шлюбу, взяла всі ці обов'язки на себе. І що в результаті? Спочатку чоловік намагався допомагати, а потім, звичайно ж, перестав.

Після появи малюка, я зрозуміла, що тягнути всі домашні справи на собі з кожним днем стає все важче. Тоді я стала натякати чоловікові, що чекаю від нього допомогу. Але він цих натяків вперто не помічав або ображався. Зрозумівши, що обраний шлях не найкращий, я ненав'язливо стала говорити, що нашій родині не вистачає традицій. Вони торкнулися введення якихось милих, зрозумілих тільки конкретної сім'ї свят, тим не менш, вони невимовно порадували чоловіка. Потім я так само ненав'язливо ввела традиції вихідного дня. Спочатку вони стосувалися миття посуду — кожен свій вихідний чоловік цілий день миє посуд. Потім я стала згадувати, що він чудово смажить картоплю. Так, миття посуду додався вечеря у виконанні мого чоловіка.

Для себе я вирішила, що боротися з усіма недоліками чоловіка не варто. З деякими цілком можна змиритися, а деякі можна м'яко і ненав'язливо коригувати.