Чистка обличчя в домашніх умовах - частина 2

Догляд за шкірою особи
Краса і здоров я
Секрети краси

З тих пір як я сиджу вдома в декреті, вільного часу, який я могла б витратити на себе кохану, стало катастрофічно не вистачати. Тепер багато косметичні процедури я роблю вдома, сама. Зараз, я детально поділюся з читачками Ask Me Zone своїм досвідом.

Чистка обличчя, як раз таки, одна з моїх регулярних, обов'язкових, домашніх процедур по догляду за собою. Без неї не можна. Якщо регулярно не виконувати, то забиті шкірним салом пори погано дихають, недостатньо засвоюють вологу, навіть ефективність масок для шкіри обличчя і наносяться кремів падає.

Те, що знадобиться

Чистку обличчя в домашніх умовах з бухти-барахти не зробиш, до неї треба готуватися. Ось те, що я використовую:

— шпильки для волосся і гумка (щоб волосся не заважали і не лізли під руки їх треба прибрати, так як у мене чубчик, її я закалываю шпильками)
— вологі антибактеріальні серветки
— гель для вмивання
— чайник з гарячою водою і миска
— марля та ножиці
— рушник
— скраб для обличчя з дрібними гранулами
— лід з настою ромашки

Перш ніж приступити до процедури, необхідно вимити руки з милом. Крім того, я прибираю волосся у хвіст і закалываю чубок шпилькою. Я вмиваю обличчя теплою водою, використовуючи гель для вмивання, щоб видалити залишки косметики і інші забруднення. Тепер особа підготовлено, можна приступати до самої чищенні. Ура!

Підготовка особи

Щоб чистка була найбільш глибокою, шкіру потрібно підготувати, розкрити пори на обличчі. Для цього чудово підходить гарячий компрес. Його робити дуже просто. З марлі я вирізаю маску з отворами для очей, змочую її в гарячій воді (можна взяти настій ромашки) і кладу на обличчя. Тримати її потрібно не більше 10 хвилин.

Чистка обличчя

Коли розкрилися пори, можна приступати до їх очищення. Для цього я беру антибактеріальні серветки, оборачиваю ними пальці і починаю обережно видавлювати чорні крапки і прищики. Після чистки, в завершенні, я завжди чищу особа мелкообразивным скрабом, ніжними масажними рухами.

Завершення

Щоб запобігти забруднення пір, їх потрібно знову закрити. Для цього я беру лід з настою ромашки і починаю протирати обличчя по масажних лініях.

Таку чистку я роблю два рази на місяць влітку і один раз взимку, так як шкіра у мене жирна.

А ви робите чистку обличчя будинку?