Чим зайнятися в декреті? - частина 2

Я з нетерпінням чекала декретної відпустки. До народження малюка я ні крапельки не нудьгувала по роботі. Навпаки, була впевнена, що мені комфортніше буде вдома — створювати затишок, піклуватися про малюка. Мені було цікаво ходити по магазинах, доглядаючи перші речі для дитини, нескінченно прибирати в квартирі, очікуючи його народження.

Моя думка змінилася приблизно через місяць після пологів. Цілий місяць я не виходила з дому нікуди, крім як на прогулянку з малюком. У магазини я його брати боялася, подруги про мене забули, адже їх інтереси були зовсім іншими. Мені було так нудно, сумно і самотнього, що я навіть дозволяла собі поплакати вечорами, чекаючи чоловіка з роботи.

Спасибі свекрухи, яка одного разу стала свідком мого нервового зриву. Вона порадила мені не замикатися в чотирьох стінах і розповіла, як їй вдалося, перебуваючи тричі в декреті, не втратити себе, а знайти багато нових захоплень. Дотримуючись її порад, я перестала вести за шаблоном.

Дитина не перешкода

Перше, що я зробила — купила слінг. Я зрозуміла, що без нього я і далі буду пов'язана по руках. Перші кілька днів я освоювала слінг будинку, а потім відправилася з сином в найближчий супермаркет. Така вилазка дала мені зрозуміти, що з дитиною громадське життя також можлива і вирушила до подружки на дівич-вечір.

Час ми провели чудово! Дитина мирно сопів на подружкином дивані, а ми вдосталь поспілкувалися. Декрет став для мене чудовою можливістю бачитися з друзями, розважатися і розвиватися. Для мене дитина перестав бути перешкодою. Ми скрізь бували разом, будь то зустріч випускників або День народження сестри на природі.

Улюблену справу

На перших порах декрету мені здавалося, що я не займаюся нічим корисним. Не реалізовую свої амбіції. Не розвиваюся. Не заробляю.

Потім я створила торговельну сторінку в соцмережах, яка і стала моїм улюбленим справою, що приносить досить хороший дохід.

Дізнаватися нове

У мене з дитинства була мрія: вивчити польську мову. Моя прабабуся була полячкою. До культури цього народу мене тягнуло все життя.

В декреті я почала здійснювати свою мрію. Купила самовчитель польської мови, вивчила алфавіт і базові фрази. Потім продовжила навчання в інтернеті. Якщо б я працювала, а не була в декреті, у мене навряд чи б був час на таке корисне хобі!

Дорогі читачки, розкажіть, чим ви займалися під час декретної відпустки? Сумуєте за роботою або, як я, радієте кожному дню, дізнаючись щось нове?