Чарівний відпочинок взимку

Зима для мене – це практично мертвий час. Навіть якщо не холодно, з дому не витягнеш. Просто не уявляю що там робити. В сніжки грати? Ну так ніби вже не п'ять років. Дітям добре, весело, а мені – не дуже.
Чоловік сміявся, сміявся і як повернувся додому з лижами. Мабуть, вирішив провести для мене физкультминутку. Першою думкою було – «що?».

-Де ми будемо кататися? У дворі?

-У парку!

Йшла туди з прихованим почуттям образи і страхом. Два дорослих людини, вища освіта, не поїхали кататися куди-небудь в популярне місце, а вирушили в міський парк. Зізнатися... Коли ми туди прийшли, я втратила дар мови.

Відвідувачів було не два або три! Каталися сім'ями, з дітьми, брали з собою термоси з чаєм та кавою.
Далі було вже і не прикро, і не страшно. Було весело! Я давно так не відпочивала. Без задніх думок про те, у скільки це виллється грошей, хто і що скаже. Втомилася – моторошно, але повернулася додому задоволена і щаслива. Чоловік переможно хвалився друзям, як витягнув мене з дому.

А трохи пізніше я відкрила для себе і красу маленьких кав'ярень та піцерій. Ні, ходили до цього туди, чому немає. Але взимку все це набуває особливу чарівність, шарм, тепло. Я навіть не очікувала такого.

Прикрашені дрібними жовтими лампочками вікна нагадують новорічну ялинку. Всі розмовляють тихо, про що важливо-особистому, замовляють гарячий шоколад і глінтвейн.

Це створює таку чарівну атмосферу, просочену запахами хорошої кави та кориці, тістечок, мелодійної музики, що просто розчиняєшся. Який будинок, які справи, яка прання? Тут ось-ось чарівники вистрибнуть з підносів офіціантів, а картини і фотографії на стінах оживуть. Головне – перейнятися атмосферою.

Старий блюз заповнює ту частинку душі, що відповідає за чудеса. І маленьке щастя розквітає в душі – посеред зимових холодів.