Чарівні секрети для шкіри

Косметика своїми руками
Краса і здоров я

Ах, якби існували такі таблетки (примочки, не суть), з допомогою яких наша шкіра мала б завжди свіжий, здоровий вигляд! Не старіла, не піддавалася нападу ненависних прищів! ЇЙ було б все рівно на те, що ти їси, який спосіб життя ведеш! Яка економія була б на косметиці, салонах краси, на масках, на крайні заходи) пластичних операціях.

Але поки такого чудо-винаходу, на жаль, не існує. А добре виглядати так хочеться! (Писати, про те, скільки значить і важливий для жінок зовнішній вигляд, — вже не буду. Всі все знають отже!)

Коли немає часу і коштів на салони краси або на супер-пупер-дорогі новомодні крему (Адже навіть самі дорогі продукти не гарантують 100% результатів), варто скористатися «домашньої кладезью краси», великим і могутнім– холодильником. =)

Скільки ж існує в цьому світі всіляких рецептів масок, саморобних лосьйонів! І скільки ж їх я випробувала на собі! З висоти свого досвіду в цій справі, хочу представити вам на огляд свій топ чарівних засобів, які допоможуть вашій шкірі завжди залишатися на рівні.

Отже, третє місце – лід.

У киплячу воду додати ромашку або календулу, кип'ятити 20 хвилин. Після «зілля» дати охолонути і залити у формочки, заморозити. Кубиками льоду протирати обличчя. Бадьорить!

Друге місце. «Скраб»

Велику сіль змішати з жирним кремом (або запозичити піну для гоління у чоловіка), нанести на обличчя товстим шаром і круговими рухами (не сильними, щоб не пошкодити шкіру...особливо обережно у око) масажувати шкіру обличчя. Змити прохолодною водою, нанести зволожуючий крем. Чудово очищає, видаляє ороговілі частинки шкіри.

Такий скраб рекомендується робити не рідше одного разу на місяць (я роблю раз на тиждень).

Заслужене перше місце, я присуждаю...барабанний дріб...парових ванночок. Процедура досить проста: в ємність з киплячою водою (каструльку або чайник) потрібно додати трави (ромашка, календула, шипшина...які є), і дати покипіти хвилин 10-15. Ванночка готова. Очистіть обличчя від макіяжу, накрийте голову рушником або ковдрою і нахиліться над ємністю (але так щоб не було дуже гаряче). Посидьте В такому положенні 5-10 хвилин. Далі по розпареній шкірі пройдіться скрабом (див. №2), і вмийтеся прохолодною водою (це закриє пори). Нанесіть зволожуючий крем.

Найкраще таку процедуру робити пізно ввечері перед сном два рази на тиждень.

Вже після перших хвилин ви відчуєте відчуття чистоти і легкості, шкіра немов оновитися, стане ніжною і гладкою.

P. S. то що підійшло одній дівчині, може не підійти інший (прислухайтеся до свого організму).