Будиночок у селі

У сучасному світі, де багато шуму, де постійно хтось кудись поспішає, іноді дуже хочеться зупинитися і пожити трохи інакше.

Я з самого народження живу в дуже великому місті. Моє місто чудовий, з незвичайною архітектурою та багатою історією. Приїхати сюди туристом, погуляти по центру — це, я впевнена, сподобається всім.Але постійне проживання тут має свої мінуси.Дуже сирий клімат і сильні вітри, плюс до цього пил, потоки машин і постійні пробки...

В один прекрасний момент я зрозуміла, що від всього цього потрібен відпочинок. Благо робота дозволяє тривале перебування за межами міста. На сімейній раді було вирішено, що за 6 меяцев у році ми будемо жити в сільській місцевості.

І почалося... Таке життя триває вже майже 8 років. Цей спосіб життя нам всім припав до душі.

Ранок починається із співу півня. Потім, поки не жарко, біжимо з дітьми в поле за лікарськими травами. Звіробій, м'ята, кропива, волошка, іван-чай... Потім ферментируем їх усією сім'єю, сушимо на горищі або в електросушарці. Запах розноситься по всьому двору.

На грядках вже добре витягнулася зеленушка: кріп, петрушка, огіркова трава, гірчиця, салатик...

День завжди проходить шумно.

Їжа у нас зазвичай найпростіша. Я дивлюся в топіках тут пишуть гарні складні рецепти.Так що своїми сільськими рецептами ділитися не буду, як-то ніяково через їх простоти.

Настає вечір. Птахи вже не кричать на всю округу, лише чути як хтось тихо стрекоче.

Різний час доби завжди дарує своє незвичайне відчуття. Ранок-це спів птахів, крапельки роси... День приносить шум інструментів, сміх дитячих голосів і смачний запах ягід, вечір дарує прохолоду і пахощі запашного горошку.

Ось такі замальовки... А що любите ви? Що вам більше до душі? Міська життя або сільська?