Блиск для губ Mary Kay - частина 2

Краса і здоров я
Макіяж
Макіяж губ
Уроки макіяжу

Сьогодні я розповім про блиск з самим насиченим ягідним відтінком з моєї косметички. Це блиск для губ Mary Kay у відтінку Mulberry Forest.

Від виробника

Виробник (США) обіцяє зволоження і стійкий колір. Глянсовий блиск для губ підкреслює відтінок губ. У лінійці 2 відтінку.

Упаковка

Я відразу звернула увагу на те, що блиск чудово оформлений. Продукт знаходиться у вузькому зручному пластиковому футлярі з завинчивающейся кришечкою фіолетового. Сам футляр прозорий — через нього можна розглянути відтінок. На денці вказаний номер відтінку. Футляр додатково укладено в картонну коробочку з інформацією про виробника, склад, відтінку.

Всередині блиску я виявила невелику пружну пензлик з загостреним кінчиком, яким так зручно обводити контур губ. Пензлик невеликого розміру, зручно фарбує губи. Аромату блиск не має.

Відтінок і нанесення

В тюбику блиск здався мені насиченим ягідним з золотистим шиммером, але коли я завдала його на губи – колір змінився на пурпурно-фіолетовий. Шиммера на губах не видно. В тюбику блиск здається мені набагато красивіше, у відтінку я розчарувалася, так як для мене він занадто темний, і використовувати його краще на вечір.

Наноситься блиск легко, перекриває відразу мій рідний пігмент губ, за контур губ не розтікається, в складочках не накопичується. Тримається до перекусу, потім сходить в середині губ, а по краях залишається. Покриття глянсове, красиве. Якщо не перекушувати, сходить рівномірно, спочатку втрачає блиск, а потім мало вицвітає, шиммера не залишає.

Блиск абсолютно не липкий, не липне до волосся, покриття не відчувається на губах – ідеальні технічні характеристики.

Демакіяж

Видаляється блиск легко, не залишаючи слідів. Я прибираю блиск звичайним засобом для зняття макіяжу або ж мицеллярной водою.

Резюме

До якості блиску претензій немає – воно на висоті. Блиск тримається довго без поправки макіяжу, не розтікається (а цим грішать багато блиски), не липне до волосся і не відчувається на губах. На жаль, мені не підійшов відтінок, але я хочу спробувати ще один блиск з цієї ж лінійки, який більш світлий, і я думаю, він мені підійде. Вартість – 600 рублів без знижки.