Барселона – мій куточок натхнення

У кожної людини має бути своє місце на планеті, де він може відпочити, відновити фізичні і душевні сили. І не важливо наскільки далеко від дому це місце, і як часто ви можете туди приїжджати. Важливо знати, що таке місце існує. Для мене містом натхнення, енергії і краси стала Барселона. Цей чудовий місто розкинулося біля Середземного моря, впираючись спиною в невеликі пагорби. Вперше краса Барселона відкрилася переді мною навесні, коли у нас ще було по-зимовому холодно. У Барселоні на той час цвіли дерева, квіти і навіть в чужих садах випробовували своїм яскравим виглядом мандарини. Тому першим місцем відвідування був фруктовий ринок, який просто рясніє різноманітними сортами овочів і фруктів.
Архітектура Антоніо Гауді – візитна картка Барселони. Цей іспанський місто прикрашає безліч будинків, парків та інших архітектурних шедеврів знаменитого майстра. На мій погляд, це завдяки Барселона Гауді виглядає настільки чарівно красиво! Парк Гуель Чудовий парк, внесений до списку ЮНЕСКО, до якого мені довелося підніматися, здавалося б, нескінченними сходами. Химерні форми будівель, різнокольорові даху, велика різноколірна ящірка і незвичні для нашого регіону рослини створюють настільки гармонійний і прекрасний ансамбль, що тут можна зарядитися натхненням на цілий рік! Саграда Прізвище Цей величний собор став останньою роботою архітектора. На жаль, він так і не встиг її закінчити. Сучасні майстри намагаються довести справу великого Гауді до кінця, але їх робота суттєво відрізняється від роботи самого Гауді. Найбільше мене вразило величність, незвичність і дивовижна завершеність форм, а розчарувало те, що це неперевершене творіння ніяк не влазило в об'єктив мого фотоапарата. Цікавий факт: Гауді почав будувати собор без креслень, весь час дивуючи фахівців, які не вірили, що собор утримається і не впаде. І тільки в останні роки Антоніо почав створювати креслення і плани побудови, як би передчуваючи, що він не встигне закінчити роботу. Загинув Гауді в той день, коли в Барселоні вперше пустили трамвай. Архітектор потрапив під його колеса. Місця особливого натхнення в Барселоні: • Відкритий музей-село, де споруджені будинки різних стилів, зібрані з різних куточків Іспанії. Тут я вперше побачила, як майстри видувають різні вироби зі скла, майстрині прядуть і роблять чудові шарфи, накидки. • Акваріум – великий, цікавий не тільки для дітей, але і для дорослих. І хоча плавали акули там за товстим склом, вони все ж перебували прямо у мене над головою! Природно, це не стрибок з парашутом, але сплеск енергії та емоцій помітний. • Національний музей, особливо по вихідним вечорами. Тут красиві фонтани перетворюються в різнокольорові феєрверки! Таке музичне шоу фонтанів – це родзинка міста. Яскраво, красиво, непередбачувано чудово! • Поїздка до замку Монжуїк над морем. Не рекомендую тим, хто боїться висоти. Відчуття просто незабутні. Однак для того, щоб покататись на цьому фунікулері, вам доведеться постояти в черзі, оскільки охочих побачити місто та море з висоти пташиного польоту завжди багато. • Не менш захоплюючою була поїздка-похід на гору Тібідабо. З висоти гори здається, що море вливається в місто, заповнює його бірюзою до самої гори. Крім цього в Барселоні є безліч музеїв (варто лише зауважити, що тут знаходиться безліч робіт Пікассо, Міро), парків, затишних ресторанів і чудові пляжі. Коли мені стає тужливо або долає хандра, я запускаю слайдшоу фотографій з Барселони. Це саме чудове засіб проти втоми. Для мене Барселона – це вічне місто натхнення, в незалежності від того, я приїжджаю сюди або тільки перебираю в пам'яті найяскравіші моменти.