Біоламінування волосся - частина 2

Гарне волосся
Краса і здоров я
Лікування волосся

Про биоламинировании волосся знають далеко не всі. Напевно, тому, що не у всіх салонах надається ця послуга. Між тим, про биоламинировании йдуть постійні суперечки – хтось в захопленні від цієї процедури, а хтось не помітив ніякого ефекту.

Що таке біоламінування

Біоламінування волосся це відкриття японських фахівців. Назва цієї процедури походить від слова – біоламінат. Він являє собою спеціальну дихаючу плівку, до складу якої входить головним чином натуральна целюлоза, а також протеїни.

Біоламінат огортає весь волосся від кореня до кінчика, проникаючи в пористі клітини, при цьому він не повинен травмувати волосся. Таким чином, кожен волосок виявляється у своєрідній тонкої целюлозної плівки, через яку може дихати.

Целюлозна плівка покликана захистити волосся від шкідливого впливу негативних факторів і зробити їх еластичними і слухняними. А протеїни – зволожити і забезпечити живлення волосся, надаючи блиск і гладкість.

Особистий досвід

Я зважилася на біоламінування, начитавшись захоплених рекламних статей, які обіцяли диво-ефект. Може бути, саме тому, що я очікувала цього розписаного дива, мене і розчарував результат.

Мінуси

По-перше, на сайтах пишуть, що біоламінування надає волоссю об'єм. Мені важко зрозуміти – чому він може виникнути. Нібито волосся, перебуваючи в захисній плівці, збільшується на 15% в обсязі. Те, що будучи захищеним, волосся робиться гладким і більш пружним – мені цілком зрозуміло, а от на рахунок обсягу — здається дивним. Принаймні, на своїх волоссі збільшення обсягу я не помітила.

По-друге, не раз читала на рекламних сайтах, що після біоламінування можна забути про лаки, пінки та інші засоби для укладання. Напевно, все залежить від типу волосся. Якщо комусь було достатньо для укладання просто фена і гребінця – тим, можливо, після біоламінування і можна забути про засоби для укладання.

У мене волосся неслухняне. Одного разу пробувала в салоні навіть велику хімічну завивку на чубок, щоб не мучитися з дня в день з її укладанням. Але не допомогло. Так і з биоламинированием. Волосся були слухняними і важкими тільки до першого миття. А заявлено, що ефект повинен протриматися місяць.

По-третє, як я відчула на своїх волоссі – біоламінування їх подсушило. Добре, що волосся у мене середнього типу, але більш схильні до жирності. За рахунок цього вони все-таки не виглядали сухими і ламкими після місяця з моменту процедури. Але жінкам з сухими волоссям я б порадила звернути на це увагу.

Плюси

Волосся дійсно стають еластичними і більш пружними. Але поступово цей ефект сходить нанівець. Майстер сказала, що він закріпиться після 4-5 процедур... Проте, проконсультувавшись з іншим майстром, я зрозуміла, що робити ламінування тривалий час все-таки шкідливо.

Волосся виглядають доглянуто і красиво. До першого миття на це звертали увагу оточуючі, і питали – якому салоні і що я робила з волоссям.

Волосся стають блискучими. Але особисто я такої ж блиску домагалася з допомогою деяких шампунів і масок для волосся. Тому, тут питання досить спірне.

У салоні пропонують також кольорове біоламінування. З його допомогою можна змінити колір, нібито не нашкодивши волоссю як при простому фарбуванні. Не знаю, наскільки це правда, але, думаю, шкоди буде якщо й не менше, то принаймні не більше, ніж від простої фарби.

Висновки

Якщо є бажання і можливість, думаю, можна спробувати цю процедуру. Зрештою, у кожної з нас волосся різні і по-різному реагують на різні хімічні впливу.

В цілому, біоламінування волосся після виглядають краще, хоч і недовго. А от чи варто цей ефект витрачених грошей – це вже кожен вирішить для себе сам... Мені ламінування обійшлося в 2000 рублів. Чула, що в різних містах і при різній довжині волосся вартість доходить до 6500 рублів...

Для себе я чітко вирішила, що воно не коштує цих грошей. На мій погляд, краще купити на цю суму професійний шампунь і бальзам-ополіскувач. А для досягнення певного ефекту робити для волосся відповідні маски.

Поради бажаючим зробити біоламінування

— Перш ніж зважитися на біоламінування, перегляньте в Інтернеті або продзвонити по телефону і дізнайтеся ціни в різних салонах на цю процедуру, а також запитайте – які засоби при цьому використовуються, почитайте про них відгуки

— Незважаючи на те, що на багатьох сайтах пишуть, що біоламінування надає ще й лікувальну дію – це не так, воно захищає волосся, але не лікує

— Кардинально проблему ваших біоламінування волосся не вирішить. Якщо волосся рідкісні, тьмяні, з последками різних фарб — після цієї процедури дива не станеться

— Для максимального ефекту до моменту біоламінування волосся вже повинні бути доглянутими, добре підстриженими і при бажанні — пофарбованими

чи Є у вас досвід біоламінування волосся? Чи сподобався вам результат?