«Бійся, бійся. Ти мене не бійся...»

Ось і приїхали. Я сама працювала на радіо і ТБ, і тому прекрасно розумію що панує там атмосферу. І повірте, у кожному колективі є свій Леонід Барац. І Нонна Гришаєва обов'язково є. Щоб було зрозуміліше, що я намагаюся сказати – Нонна грає заміжню даму, яка не відмовляється розважитися з чоловіками з робочого колективу, а Леонід Барац – дуже милого і симпатичного гея. Всі інші теж обов'язково будуть – і «вона» — глав. директор, найголовніше нікуди. І нижче голів. ред – той, який спілкується з самими працівниками. Загалом, вся ієрархія і складові частини колективу показані дуже точно. Хочеться кричати: ВІРЮ!

Але ось, що стосується їх креативності в роздуванні теми – ні, чесно такого хлопців не буває... Ну щоб з маленького події зробити цілий марафон. Ну, принаймні, не у нас. Справа в тому, що всім їм просто занадто щастить. Так, серйозно не може цього бути! А якщо правда, тоді, о БОГИ! Що ж у світі то твориться? Порадували Чайфы співаючі в ліфті, і Бабкін зі свічками

Ну, що я можу сказати, загалом і в цілому веселе оригінальне кіно. Мені сподобалося, і артисти чудові ідеї класні. І, неповторний Каміль Ларін в ролі електрика, з двома протиборчими особистостями: пити чи не пити... Всі молодці!

Думаю, що не раз ще буду переглядати і сміятися. До речі, я давно так не реготала. Велике мистецтво накладення однієї жарти на іншу зустрічається рідко, а тут як раз: як по сходах скачеш, і гумор все наростає і наростає. Моментами так взагалі захльостує. Раджу тим, хто ще не.., а з тими хто вже... готова поспілкуватися, обговорити.)))

«День виборів» – давно хотілося подивитися, але все ніяк не виходило. А тут, на днях, нарешті, побачила і ось по свіжих вражень – пишу! Чесно скажу мою невгамовну голову вже складно чимось здивувати – мільйон фільмів переглянула. А тут, ніби обухом по голові тріснули! Ну, що за принадність...

Спочатку не зовсім було зрозуміло до чого весь феєрверк, але після пісні та зйомок Москви – все встало на свої місця. Тепер я розумію, що в Росії провести замовні вибори можна в будь-якому місті, та за будь-якого кандидата. Були б бажання, гроші й весела команда креативщиків. Ну і найголовніше їх можна навіть виграти, підім'явши під себе головні організації міста.

Звичайно, сам фільм викликає захват. Це розумне, не сліпе комедійне кіно. Воно змушує посидіти і подумати про країну, і про те куди ми, власне кажучи, котимося. Актори всі як на підбір з театру Квартет – В. Шикарні люди. Багатьох з них можна побачити в передачах на ТБ. Ці люди вже давно всім полюбилися: Нонна Гришаєва, Олександр Демидов, Михайло Козирєв, Леонід Барац, Каміль Ларін і багато інших. Це по-справжньому сильні актори. Вони думають і розраховують кожну свою дію, і який ефект воно може справити на глядача. Крім відмінного сюжету картина гарна ще й цими нескінченно цікавими людьми, створеними образами та ідеями, втіленими. І, звичайно, ми знайомимося з групою «яку ніхто не знає» — Ленінград, а також групою Чайф і багатьма іншими музичними колективами, які скрашують фільм, доповнюють його неповторність.

Особливість фільму в тому, що актори не побоялися підняти тему виборів, показали, як вони відбуваються насправді, можливо. І які кандидати виступають в ролі майбутніх губернаторів. У 2004 р. губернаторські вибори були скасовані, як повідомляється в титрах. Але, принцип, показаний у фільмі, все одно зберігся. Нам вішають локшину, а ми віримо!