Бігова доріжка, орбітрек або велотренажер?

Дивлюся в дзеркало і повинна собі зізнатися, що пару кілограм за цю зиму я набрала =(
Тепер їм на сніданок вівсянку на воді з яблуком, і займаюся вправами, якими поділилася з нами Юлія ( askme.zone/blog/sport/406.html ). Тільки відчуваю, що всьому виною сидячий спосіб життя і роботи. Так і хотілося б вийти на вулицю і побігти, щоб все тіло втомилося від навантаження і скинути з тіла і організму цю зимову сплячку. З маленькою дитиною, якого не було з ким залишити не сильно і побіжиш... Тому думаю купити бігову доріжку, з якою хочу привести своє тіло у нормальний стан. Але що вибрати бігову доріжку, орбітрек або велотренажер? Давайте розбиратися разом =)

Бігова доріжка спрямована на підтримку серцево-судинної системи, для зміцнення організму і схуднення. Розрізняють електричну і механічну доріжки. Механічну бігову доріжку приводить у рух людина, з допомогою виконання ногами втікаючих рухів. Полотно електричної бігової доріжки рухається завдяки електричному мотору. Електричні бігові доріжки коштують дорожче механічних, але володіють меншими показниками, якими напхані електричні бігові доріжки. В обох видах доріжок хорошою функцією є регулювання кута нахилу полотна, для збільшення навантаження під час бігу.

Велотренажери — назва говорить сама за себе — це аналог велосипеда, а тренування нагадують їзду на велосипеді. Використовуючи цей тренажер можна скинути парочку зайвих кілограмів, підтримати серцево-судинну систему, зміцнити дихальну систему, зміцнити організм в цілому. Вартість велотренажерів перевищують вартість механічних бігових доріжок.

Орбітреки — це тренажери, які здатні задіяти 200 м'язів вашого тіла, з його допомогою можна підтягнути тіло, схуднути і отримати такі бажані стрункі ноги і пружні стегна, але ціна кусається.

Дівчата, володарки тренажерів, кажуть, що азарт позайматися пропадає через тиждень-іншу, а через деякий час їх тренажери і зовсім припадають пилом.

Хотілося б почути, що ви думаєте про цих тренажерах. Може є у кого вони? Який ефект? Які результати?