Ані Лорак. Повороти долі

Я завжди захоплювалася цією співачкою. Вона – одна з небагатьох, які зберігають порядність, щирість і вірність власним принципам в сучасному шоу-бізнесі. Особливо враховуючи її повороти долі...

Ані Лорак народилася в невеликому селищі в багатодітній родині. У неї було нелегке дитинство: розлучення батьків, життя в інтернаті, недоїдання і глузування. Здається, такі діти приречені з самого раннього дитинства на нелегку бідну життя. Але випадок Ані Лорак ясно показує: все залежить від самої людини і більше нічого не важливо і не потрібно для успіху. Адже часом навіть впливові батьки або навчання за кордоном не можуть гарантувати успіху в житті, не кажучи вже про щастя.

Вона з самого дитинства слухала своє серце. І коли музика покликала її – вона раз і назавжди вирішила, що буде співачкою. Маленька дитина з інтернату виявляв таку силу волі і наполегливість у досягненні своєї мрії, яким позаздрили б багато дорослих.

Закон Всесвіту свідчить, що коли ти чогось дуже хочеш і наполегливо йдеш до цього — сама життя починає допомагати тобі. Так сталося і з Кароліною. Їй зустрівся продюсер, який зайнявся її кар'єрою, і вони разом подолали важкий шлях сходження на зоряні вершини.

Було багато труднощів і нелегких моментів. Але вона завжди продовжувала йти вперед і посміхатися всім щиро і безтурботно з екрана телевізора. Адже вона — зірка і приклад для багатьох, у неї все повинно бути добре. Одна з її улюблених фраз, яка запам'яталася мені: "Любов — як стріли, гумор — як щит". Це дійсно допомагає утримуватися на позитиві і на своїй хвилі в життя.

Наскільки мені відомо з інтерв'ю Ані Лорак, у неї в житті було багато таких моментів, коли вона могла б зламатися. Також були пропозиції від олігархів і самих різних продюсерів, її звали за кордон і в склади груп. Але вона залишалася вірною собі. Зберігала свою незалежність і самостійність, завжди думала своєю головою і вибирала серцем, а не за розрахунком або вигоді.

Так сталося і в особистому житті. Вона чекала свого єдиного, не розмінюючись на дрібниці, і дочекалася його. Ні відстані, ні різні культури не змогли зруйнувати любов, тому що вони вірили в неї. Вони з Муратом зберегли її і продовжують берегти.

Ось ще одне моє улюблене вираз від Ані Лорак: "Немає більше енергії у світі, ніж енергія любові". Це ще один великий поворот в її житті, коли вона повірила в любов на відстані, не піддала її скептицизму і тверезого глузду, а слухала своє серце. Адже тільки так можна бути щасливою!

І мені дуже приємно, що я пишу цю статтю перед ще одним великим поворотним подією в її житті – народженням дитини! Це має статися буквально на днях. І я хочу побажати їй удачі і всього самого доброго. Нехай і далі вона буде таким прекрасним прикладом для інших, а її пісні зігрівають серця і дарують надію, віру і любов!